Wpis z mikrobloga

Czołem wszystkim spod #ubierajsiezwykopem

Temperatury osiągnęły już typowo przejściowy poziom, co skłoniło mnie do odświeżenia wpisu dotyczącego podstaw jesiennej garderoby. Moment jest też o tyle dobry, że opróżnione po letnich wyprzedażach sklepowe magazyny powoli zapełniają się jesiennymi kolekcjami. Jeśli więc coś z mojej selekcji wpadnie wam w oko, to raczej nie powinno być problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu:

http://bit.ly/KapsułkowaGarderobaNaJesień

Na dniach też postaram się uzupełnić linki w pozostałych artykułach z serii "Kapsułkowa garderoba", co by należycie spełniały swoją funkcję. Oczywiście poinformuję Was o tym jako pierwszych. Tak jak zwykle zresztą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#ubierajsiezuszatym #menswear #poradnik #modameska
Pobierz UszatyBloger - Czołem wszystkim spod #ubierajsiezwykopem 

Temperatury osiągnęły ju...
źródło: comment_vKKJ46pYlkiJ2Lx5Tl9nRMZeRMSUwHu5.jpg
  • 13
@mrherod: Ja mam trochę problem, bo mam tak krzywy ryjec, że strasznie ciężko dobrać odpowiedni kapelusz. Jak się to dobrze wszystko dobierze, to reakcje powinny być pozytywne. A jeśli jakaś negatywna się zdarzy, to nie ma co się nią przejmować ;)
@HotlineBling: U mnie działa.
@Xune: Ale już rabatują na większych zakupach, jak zwykle zresztą. Dałem bardziej w charakterze ciekawostki niż realnej propozycji zakupowej, bo w kwestii designu jest
@UszatyBloger: Szanowny Dandysie,

Gdzie zakupić koszulę denim, coś jak to, co oferuje Miler tudzież Suitsupply - najlepiej w ciemnym granacie, choć nie jest to wymóg. Czy da się znaleźć alternatywną ofertę dla powyższych? W/w firmy oferuję te koszule za ok. 400 zł. Lekko szczypie mnie cebula - może kojarzysz sensowną miejscówkę, gdzie można takową koszulę nabyć za choćby 300 złociszy?