Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy, dodaję ten wpis z anonimowego bo obawiam się linczu.

Gdy zapytam jakie buty kupić lub sprawdzę jakieś fora, wypok albo redity czy coś. Za każdym #!$%@? razem dostaję info że takie jak poniżej (prawa kolumna) są zajebiste. Śmieszne jest to że nigdy nie widziałem ludzi w takich butach na żywo. Czy tylko mi buty z prawej kolumny wydają się mało męskie ? Ok rozumiem na pogrzeb albo na komunie, ale nie na codzień no proszę was gurwa cażualowcy XD Czytam potem takie blogi jak kolesie opowiadają że to jest teraz modne: jak casual to tylko sztyblety wiedeńskie ze sznurówkami w kolorze trufli dębowej, oxfordy górnej fermentacji, ewentualnie loafery ze skóry karaibskiego legwana, no ja #!$%@?.

To się powoli robi jak te kraftowe piwa z legendarnej pasty, zawsze znajdzie się jakiś bloger-stylista który poleci ci takie gówno a sam wygląda w tym jak kretyn i jest obiektem śmieszkowania na mieście, tylko brakuje fedory i piórka bo są tacy stylowi. Wzorki na butach (przykład nr4 od góry, prawa strona) powinno się zbanować, imo do niczego to nie pasuje chyba że do garnituru (czyli kilka razy do roku max), co wy gurwa pracujecie jako toreador że chcecie w tym na codzień chodzić ? Ok są ludzie którzy obracają się w sferach gdzie taki ubiór jest normalny i poważany, ale nie wciskajcie tego przeciętnemu mirkowi w dżinsach.

Tak wiem, nie podoba się to nie noś - spoko tylko czemu zawsze gdy ktoś podaje adres "dobrego" sklepu z butami to trafiam na całą galerię gówien (znowu prawa kolumna).
#rozowepaski - jakie macie zdanie na ten temat ?
Nie, to nie jest troll ani zarzutka.
Blogero-każualowcy możecie pominąć ten wpis, pozdrawiam.

#modameska #ubierajsiezwykopem #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mircy, dodaję ten wpis z anonimoweg...

źródło: comment_uLRqGbd4OPr3CDEz0SSqIoXAiSkHRj5G.jpg

Pobierz
  • 37
@AnonimoweMirkoWyznania: każdy ma swój gust, styl, dlatego jest tyle ubrań do wyboru. Osobiście też wolę te po lewej, ale jakbym znalazł brogsy świecące się jak psu jajca i by mi się spodobały to bym w nich chodził. A Ci wszyscy blogerzy właśnie muszą się czymś wybić, pokazać coś nowego, a nie pokazywać strój 90% męskiej populacji.
@DenverPn: racja, mi chodzi raczej o bieganie w tym na codzień w każdej okazji, a jakoś średnio mi pasują takie buty w drodze na siłownie, na nocny spacer czy na grila ze znajomymi.

Jeśli z tym gimnazjum to przytyk do mnie, to wyszedłem z niego mniej więcej tyle lat temu, ile mam teraz par butów w szafce. Może niewiele, ale więcej niż jest ich na tym obrazku
@AnonimoweMirkoWyznania Prawa kolumna, 2 od góry to są typowo jeździeckie sztyblety i jakkolwiek są piękne, to zakładałam bym je zgodnie z przeznaczeniem - do jazdy konnej.

A.tak w ogóle to zależy jak się ubierasz całościowo. Te z prawej strony mi się w zasadzie wszystkie podobają, poza pierwszymi, ale to są bardzo eleganckie buty i do casualowego stroju moim zdaniem średnio pasują.
@AnonimoweMirkoWyznania: jak ktoś się nie ubiera w croppie i pracuje w biurze to te z prawej strony są całkiem spoko, sam w takich chodzę. A czemu nie widzisz nikogo w czymś takim na ulicy? Zastanów się ile artykułów, żartów i stereotypów powstało o tym jak #!$%@? ubierają się Polacy i masz odpowiedz. Buty trekingowe, bluza z polarem i robimy natarcie na biedronkę. Te po lewej nie są złe, choć ciut mniej
OP: @ghror a czy napisałem ze ktoś mi broni ? Wręcz przeciwnie odniosłem się do tej kwestii pod koniec mojego wpisu. Tak, wolę #!$%@?ć w normalnych butach, kiedyś klasyką u mężczyzn było zakładanie peruki w loczki, tak samo patrzę teraz na ludzi którzy polecają na codzień takie obuwie jak Ty. Za klasyk uważam coś co jest często wybierane i powszechnie uznawane za gustowne, a nie "bo napisali ze klasyk" - budrysowka
ŚwietlistaHostessa: OPie noś co ci sie podoba i nie dawaj #!$%@? o jakichs oplaconych blogerow co to poleca wszystko jesli producent butow im za to zaplaci. Czemu nikt tak nie chodzi na codzien? Takie buty sa z reguly niewygodne (na codzien w biegowych najkach bo sa zwyczajnie wygodne) oraz zwyczajnie malo kogo na nie stac. Jakos nie widze by mirek zarabiajacy 2k brutto w sklepie nagle kupowal buty za 500 zl
@AnonimoweMirkoWyznania "Za klasyk uważam coś co jest często wybierane i powszechnie uznawane za gustowne," - xD Własnego rozumu i gustu nie masz? Dobrze Ci z takim konformistycznym stylem życia?
I uwierz, istnieje coś co jest klasyką mody męskiej, tak jak jest klasyka literatury, klasyka filmu. Według Twoich kryteriów klasyką literatury byłby Grey, filmu Transformers, troszkę chyba nie bardzo, co?