Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wkurza mnie to, że pracodawcy umożliwiają palaczom urządzanie sobie ciągłych wycieczek "na papieroska", gdzie oczywiście dochodzą pogaduszki i ten czas się przeciąga. Niepalący muszą pracować cały czas i nikt im tego nie wynagradza. Chyba też zacznę sobie wychodzić na spacer w zamian za wyjście na papierosa. Do tego palacze się zachowują czasem, jakby palenie było wyborem porównywalnym do brania leków na cukrzycę. Pamiętam, jak kiedyś jedna laska zrobiła awanturę, że "hurr durr to gdzie ja mam palić?! mam wychodzić na zewnątrz? mnie się nie chce!", kiedy kierownik jej powiedział, że w upalne dni nie może palić na balkonie, bo nie ma opcji zamknięcia okien. Może po prostu nie pal, tępa dzido? Dlaczego to w ogóle kogoś obchodzi?
  #pracbaza #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (207)

 • avatar

  Rozpierdalają mnie te komentarze na głównej dot. podwyższenia akcyzy na e-papierosy. xD Hurr durr rząd nie dba o zdrowie polaków, rząd chce, abyśmy palili analogowe fajki i chorowali xD
  Tak jakby kurwa ktoś ich zmuszał, żeby w ogóle zaczeli palić i palili cokolwiek, no kurwa na pewno to państwo nie dba o ich zdrowie, a nie oni sami uzależniając się od tego syfu xD Ogólnie te komentarze są w takim tonie, tak jakby palenie było jakąś oczywistością, potrzebą fizjologiczną, którą każdy musi zaspokoić albo papierosami albo e-papierosami. Gardzę w opór. Dobrze, ze rząd zarabia kase, na takich frajerach jak wy.
  #boldupy #takaprawda #bekazpodludzi
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  Tata kupił w 1998r kamerę Sony, leży skubana już chyba od 10lat i się kurzy. Mam zamiar w końcu wziąć wolny dzień, kupić kilka dobrych piwek (bo na trzeźwo na pewno się nie da) i obejrzeć te 8 kaset prawdy, które stworzyliśmy. A jest co oglądać:
  - powrót z zakupów odzieżowych w Tuszynie
  - nagrywanie z podjebki sąsiada, który myje swojego nowego Poloneza
  - kilka wesel w remizach
  - moja komunia
  -najebany wujek na traktorze na wsi
  - i kaseta prawdy, czyli momenty z życia codziennego, gdzie nagrane są praktycznie same pierdoły

  Wydaje mi się, że wiele "momentów" było by hitami internetów.

  Czy Wy też macie takie "taśmy prawdy" w domu?
  #pytanie #heheszki #gimbynieznajo #kiedystobylo i jak sobię przypomę rewię mody mojej siostry po powrocie z Tuszyna to trochę #creepy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)