Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O kobietę nie wolno się nigdy starać, przerabiałem to setki razy, najpierw słyszę #!$%@? że Anon ty mi nie robisz niespodzianek, ty się o mnie nie starasz, inni faceci za swoimi kobietami w ogień by skoczyli, OK, zaczynam jej prawić komplementy jaka to ona nie jest najpiękniejsza, zabieram ją do wypasionej restauracji, kupuję bukiet róż i co? czy ona zaproponuje coś co sprawi mi przyjemność np. że skończymy z prezerwatywami? NIE! ona wyjeżdża z jakąś przeprowadzką z wawy do radomia do jej starych XD seriously?? XDD nigdy nie starajcie się o kobietę, bo ona odbierze to tak że owinęła was wokół palca i może w wami robić co tylko zechce

#zwiazki #logikarozowychpaskow ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Czy masz tak samo?

  • Identycznie 15.2% (49)
  • Coś w tym jest 50.5% (163)
  • Nie mam 34.4% (111)

Oddanych głosów: 323

  • 10
@Kvazar: opowi chodziło o to, że społeczeństwo przyjęło model, w którym to facet ma się ciągle starać a kobieta ma pozycję uprzywilejowaną w wyborze partnera. No i rzeczywiście tak to trochę wygląda. Facet ma,,skakać w ogień'' a panna co ma do zaoferowania? W jego przypadku kobieta nic nie wnosi do związku, zresztą jak w 99% historii na wypoku. To chyba ma polegać na fajnym spędzaniu czasu ze sobą a nie błaganiem
@Kvazar: kobiety same sobie są winne. Każdy przejaw troski, czułości, spokojnego i niekonfliktowego charakteru ze strony mężczyzny odbierają jako słabość i szybko się tym nudzą bo szukają wrażeń. Przez to my, mężczyźni jesteśmy zmuszeni do nienaturalnych zachowań. Ja np nie zamierzam być kimś innym, żeby przypodobać się komuś, kto poza cyckami nie ma sobą nic do zaoferowania.
@AnonimoweMirkoWyznania: a takie tam.. starać się trzeba. Przy czym starac się powinny obie osoby.
Swoją drogą to widzę ze tu faktycznie jest układ "kolacja za seks"... jak tak postrzega się związek,to trochę kiepsko.

@EvilSoul: kto kogo zmusza? Chyba nikt nikomu wolnej woli nie odbiera ani nie hipnotyzuje?
Jak widzisz, że panna ma tylko żądania i nie rozumie, ze ona także powinna o Ciebie dbać, to taka laske należy kopnąć w
@AnonimoweMirkoWyznania: Warto się starać, jeśli ona też to robi. Jeśli ty się starasz, dajesz jej prezenty, komplementujesz, a ona nic, no to wtedy przychodzi czas na coś takiego jak rozmowa. Jeśli pomimo rozmowy ona nie reaguje, to grzecznie się żegnasz, albo jeśli jesteście ze sobą długo i szkoda ci związku, to fundujesz jej najpierw terapię szokową, żeby zobaczyła powagę sytuacji. Jeśli to jej nie ogarnie, to nic tego nie zrobi i
@AnonimoweMirkoWyznania: fajniej jest postarać się o mężczyznę, zaskok gwarantowany. W sensie, zaskoczenie. Bo czy zaskoczy, to inna sprawa... Ale nigdy nie sfailowałam podrywu. Tak kompletnie wyjść z inicjatywą. Jasne, może poczuć się jak #!$%@?, tj. mało męsko, ale raczej nie odmówi i nie odepchnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A potem się odwdzięczy...