Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak to jest - oglądam sobie Doug DeMuro i ubolewam nad narracją w temacie pieniędzy za auta. Poniżej na zdjęciu Aston, który w USA kosztuje "insane amount of money" czyli 200.000 dolców. w Polsce takie auto to >1.000.000zł. Problem w tym, że tak jak Amerykanin zarobi 2500$ tak ja zarobię 2500 PLN. W Polsce za 200.000 zł kupię co najwyżej Passata a tam jest to "nieprzyzwoicie drogi Aston Martin". Ja rozumiem, że 200.000 dolców to 740.000 zł ale nie liczy się to w życiu przeciętnego robaka. Gdyby w Polsce Astony kosztowały 200k PLN to mielibyśmy ich tu wiele więcej. Dziwi mnie też, że skoro dla Hamburgerów z #usa takie 200.000 USD to bardzo duża kasa a zarabiają miesięcznie 2,5k to dlaczego u nas nikt nie biadoli, że byle passat czy C-klasa w dieslu jest droga. Ile tego po naszych drogach jeździ.

Takie dysproporcje są bez sensu. Gdybym mieszkał w USA i zarabiał w stosunku 1:1 a to możliwe na moim stanowisku to jeździłbym dzisiaj zupełnie czym innym.

#samochody #motoryzacja #boldupy
    pokaż całość

odpowiedzi (112)

• odpowiedzi (24)

pokaż spoiler ! ! U W A G A ! ! !

JUŻ TERAZ MOŻESZ SOBIE UŁATWIĆ DZISIEJSZY DZIEŃ.
    JEDYNA TAKA OKAZJA
    DEJ PLUSA W PRZECIĄGU 3 SEKUND A SPOTKA CIĘ COŚ DOBREGO!!!!!!
    JA ZAPLUSOWAŁEM I NIE ŻAŁUJĘ DOSTAŁEM AWANS
    JEBANY AWANS
    U W A G A
    MOJA KUZYNKA NIE DAŁA PLUSA I TEGO SAMEGO DNIA POTRĄCIŁ JA SAMOCHÓD! NIE RYZYKUJ!

odpowiedzi (39)