Wpis z mikrobloga

@Lysy_i_slepy: A co miało wyjść? Chlał z menelami miesiącami, potem się pobili przy wódce a konon mitoman wymyślił ckliwą bajeczkę że go pobili po bembenie, okradli i ogółem trzymali i wódkę do gęby lali bo on nie pije od maleńkości. Kłamca, oszust, chytrus i cwaniak płaczący na zawołanie.
@RzecznikWykopu: Po prostu wyskoczyło mi to w polecanych a nie śledzę tematu, a pamiętam tylko że była z tego taka mini afera, gdzie ludzi pisali że należy mu pomóc, coś tam chcieli się organizować i było ogólne współczucie. Dlatego teraz po prostu pytałem czy to była ściema czy rzeczywiście ktoś go napadł
@Lysy_i_slepy: Miesiącami chlał z menelami, sam kupował i stawiał wódę a raz dostał bo zaczął kozaczyć tam do któregoś. Nikt go nie okradł, nikt go nie chciał zamordować, nikt mu nie kazał alkoholu kupować - wszystko to są brednie wyrachowanego mitomana.
@Lysy_i_slepy: Afrykano to mieszkający niedaleko wiecznie pijany menel, który zwietrzył interes że na nagrywaniu Konona i wrzucaniu go na youtube można wyciągnąć hajs i nic się przy tym nie narobić.

Poi konona i majora wódką a potem nagrywa ich jak robią z siebie idiotów po pijaku.