Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Wczoraj rozmawiałem ze szwagierka o piciu wody. Zapytałem jej czemu kupuje wodę źródlana Żywiec zdrój skoro ta woda jest droga a jest zwykłą kranówką. Powiedziała mi, ze jej dzieci tylko taka mogą pic bo po wodzie mineralnej maja jelitowke. Opowiadała ze jej 3 letnia córka rzygała przez 5 dni po takiej wodzie. Trochę parsklem, i powiedziałem ze rzygała pewnie od słodyczy od rana do wieczora (XD) nawet wczoraj mała rzygała czekolada XD oczywiście usłyszałem zobaczysz jak będziesz miał swoje hurr durr im taka woda nie smakuje
  Powiedzcie mi, czy to rzeczywiście tak działa czy z nią jest coś nie tak bo ja nie wiem XD
  #heheszki #rozowepaski #dzieci
  pokaż całość

  odpowiedzi (70)

 • avatar

  Mirki i Mirabelki, trochę zwiedzam, a na początku lutego wybywam w podróż po Karaibach (。◕‿‿◕。). Z tego tytułu robię małe #rozdajo. Spośród osób, które zaplusują ten wpis do wtorku do godziny 18:00 rozlosuję 4 szczęśliwców, którzy otrzymają ode mnie pocztówkę z jednego z miejsc do wyboru: Miami, Jamajka, Aruba, Kolumbia, Panama, Belize i Bahamy.

  Zdjęcia też potem powrzucam jak się coś uda. Załączam jedno wielce nietematyczne sprzed paru lat: Sierociniec słoni, Pinnawala, Sri Lanka.

  #podroze #podrozujzwykopem #zdjecia
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  #ladnapani #szpilki #ewafarna

  Kiedyś to były czasy

  odpowiedzi (53)