Wpis z mikrobloga

24 Września - ostatni dzień na zamówienie pudełkowej edycji Ronaldo tak aby gra została wysłana 25 Września czyli dzień przed wczesną premierą która będzie 26 Września.
Polecam obserwować gram.pl tego dnia, być może będzie promka jak w zeszłym roku

A co było rok temu?
To było: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/fifa-17-od-99-zl-w-sklepie-gram-pl/

#fut #fifa18 #xboxone #ps4 #pcmasterrace
  • 23
@RexRX: Nie będzie takiej "promocji" jak rok temu - po czasie okazało się to był błąd. W tym roku EA mocno trzyma sprzedawców by dotrzymali ceny oraz terminów - za jakieś uchybienia są olbrzymie kary.
tym roku EA mocno trzyma sprzedawców by dotrzymali ceny oraz terminów - za jakieś uchybienia są olbrzymie kary.


@chim3ra: nie obraź się... Ale masz dowód? Bo ja ten tekst słysze cały czas odnośnie sprzedawania gier przed premierą i hej! Sklepy sprzedają pomimo POTĘŻNEGO grożenia paluszkiem ze strony wydawcy XD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
teraz bym chciał dorwać chociaż edycję Ronaldo na XONE za 200 PLN


@RexRX: W hurtowni zwykła wersja na XO jest po 200 zł, edycja Ronaldo po 250 zł, więc może być ciężko z taką ceną chyba, że będzie błąd w jakimś sklepie jak rok temu na gram.pl
@RexRX: Z drugiej strony gdyby to nie był błąd to by zrealizowali moje zamówienie, a kręcili że nie mają gry na stanie choć wysyłali z zamówień po normalnej cenie. Ostatecznie po tygodniu sam zrezygnowałem i jeszcze musiałem czekać sporo czasu na zwrot kasy.
@C_MR: To względnie gdzie ty pracujesz że masz takie kontakty? Może jakaś promka dla wykopu na edycję Ronaldo czyli właśnie za te 250 zł