•  

Mam na sprzedaż takie oto rzeczy, jako że zbierałem latami z myślą "kiedyś użyję", i po dziś dzień to dziś wciąż nie nadeszło.
    Ceny do ustalenia, im więcej rzeczy zdecydujesz się kupić tym większe pole do popisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Od lewej do prawej:
    - LCD alfanumeryczny 1602 - niebieskie podświetlenie, biała czcionka, pozytyw
    - LCD graficzny Nokia 5110 84x84 px - podświetlenie zmienione na zielone (ledki SMD) bo oryginalne się przepaliło
    - Przewód do elektrod 3 biomedycznych (2 różnicowe + odniesienie/DRL) - zakończony jackiem 3.5 mm, idealny do domowych eksperymentów z EKG, EMG itp
    - ESP32-WROOM-32 na płytce Lolin32 v1.0.0
    - Akcelerometr 3-osiowy analogowy - moduł GY-61
    - Czujnik koloru - moduł GY-31
    - Płytka z 4 przekaźnikami 230VAC 10A, z optoizolacją, załączane od 5V
    - Moduł Adafruit nRF8001 Bluetooth Low Energy - moduł BLE 4.0 po SPI
    - ESP8266 na płytce NodeMCU, z wgranym firmware NodeMCU
    - Czytnik RFID + karta i brelok-tag, po I2C lub SPI
    - ISD1820 - moduł pozwalający nagrać i odtworzyć dźwięk, dobre np. żeby wpakować do jakiegoś pluszaka
    - 2x czujnik zbliżeniowy PIR HC-SR501
    - Moduł z enkoderem obrotowym z klikiem
    - Moduł Kamami KAmod LPS25HB - czujnik ciśnienia powietrza MEMS LPS25HB
    - Duży przycisk "awaryjny" - posiada przełącznik zwierający i rozwierający, do wyboru do koloru
    - Malutki odtwarzacz MP3 na kartę micro SD - wystarczy podpiąć kartę micro SD, zasilanie i przyciski, posiada własny DAC do podpięcia np. sluchawek
    - Płytka w stylu Arduino Mini z STM32F103C8T6 - zapakowana w fabryczną torebkę ESD, niepolutowana
    - Matryca LED 5mm 8x8 - czerwona
    - Solenoid na 12V
    - LCD alfanumeryczny 1602 - zielone podświetlenie, czarna czcionka, pozytyw
    - Koszyk na 4x baterię AA
    Mam jeszcze trochę stuffu w innej szafce, ale nie chce mi się tam grzebać, może jutro tam zajrzę.
    Możliwy odbiór osobisty na terenie Gdyni. Od 18 do 23 września nie ma mnie w kraju więc wysyłka możliwa do piątku włącznie, a następnie po 23.09.
    #elektronika #elektronikadiy #majsterkowanie