Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Odnotowano niepatriotyczne zachowania kibiców z Senegalu. Po zwycięstwie z polską drużyną, zamiast palić race, drzeć gęby i chlać, sprzątają swój sektor po meczu. Także w czasie meczu zachowywali się niepatriotycznie - nie gwizdali i nie wyrywali krzesełek.

  #mundial #mecz " #patriotyzm "

  pokaż spoiler #polska #4konserwy #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)

 • avatar

  Kierowca w naszej firmie zszedł na zawał w dzień, w którym nie miał go kto zastąpić. Informujemy o tym prezesa, nawiasem mówiąc był to jeden z jego najbliższych współpracowników, pracował tu od 10 lat, prezes chwilę milczał, po czym

  pokaż spoiler Ale nam Pan Tadziu wyciął numer


  pokaż spoiler xDDDD


  #pracbaza #heheszki #czarnyhumor #truestory
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Wczoraj na spacerze z niebieskim spotkałam starszą panią z psem typu kaszlak. Mały i szczekał tak jakby miał kaszel.

  Jak nas zobaczył to do nas wystartował, zbliżył się na jakieś 40cm i ujadał jak pojebany. Niebieski szedł dalej ale mnie wryło bo nienawidzę psów, boję się ich i mówię do pani żeby zabrała psa. A ona do mnie z mordą, że puszek nie gryzie, on chce się bawić. A pies podchodzi coraz bliżej. Mówię w końcu że zaraz się pobawi z moja noga jak mu kopa zasadzę. Pani się oburzyła że "jakaś pojebana jestem" I łaskawie psa usunęła z mojej drogi.

  Ludzie powinni mieć jakieś zezwolenie na #psy bo niektórzy nie mają ani rozumu, ani wyobraźni i spuszczają swoje kaszlaki w uczęszczanych okolicach.

  #gorzkiezale
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)