Gorące dyskusje ostatnie 12h

Papryk Vege prezentuje "Na wykopie":

-Mogę wrzucić Elfika?
    - W chuju mam twojego Elfika, dawaj pastę o serwerowni!!

TEGO LATA

-Ty, ja postuje #pokazmorde a ten mi 2/10

SCENARIUSZ NAPISANY WRAZ Z NEUROPĄ i 4KONSERWAMI

JANUSZ CHABIOR
    - poszukujemy przegrywów mirkujących niekonwencjonalnie, poza schematami, potrafiących owinąć sobie moderacje wokół palca, heheszkowanie w stresie, na pełnej kurwie

CZARNA PLANSZA

-musimy zinfiltrować to środowisko, za wszelką kurwa cenę....

W 2017 21,37% MIRKÓW WYLĄDOWAŁO W FRIENDOZNIE

BOGUSŁAW LINDA
    - Dobra, masz tu plusa i wypierdalaj

KATARZYNA WARNKE
    -hahahaha, na nocnej to jeszcze nie gównowpisowałam, hahahaha

AGNIESZKA DYGANT
    - co kurwa nigdy mirabelce bydlaka w PW nie wysłałeś?

TOMASZ OŚWIECIŃSKI
    - hehe nie tagować kurwa już!!!

PIOTR STRAMOWSKI
    - jeśli jeszcze raz zobaczę, że zarzutkujesz z anonimowych, to Cię znajdę i zajebię, rozumiesz to kurwa???

W KINACH

JANUSZ CHABIOR
    - kurwa, ciężko się tutaj mirkuje....

#pasta #heheszki #regresosobistyzprzegrywami #rozwojosobistyznormikami #paprykvege
    pokaż całość

odpowiedzi (7)

• odpowiedzi (5)

Wiecie co wam powiem o #uk ? I ogolem #emigracja ? Zajebiscie się przyjezdza i pracuje tylko wtedy kiedy jest się sam, albo jak rodzina tez jest z toba. Moja druga połówka jest w Polsce a ja w UK, 2000km od siebie. Byłem u niej 3 tygodnie, przedwczoraj wrocilem, nawet nie wiecie jaka mam ochote rzucić tym wszystkim w pizdu i wrócić do niej... tesknie za toba slonce... kolejna noc na tej pierdolonej wyspie i kolejna przepłakana. Tak się kurwa zyc nie da, do chuja. Nie wytrzymam przysiegam. Dziękuje jeśli to przeczytałeś, troche się wyzalilem ale mam nadzieje ze obędzie się bez hejtu. Życzę miłej nocy #zalesie #zwiazki pokaż całość

odpowiedzi (48)