Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (15)

 • avatar

  Kto oglądał i pamięta daje plusa, gimbaza skroluje dalej.
  #gimbynieznajo #bajki #zwierzeta

  odpowiedzi (31)

 • avatar

  Może umiałby ktoś pomóc? Chciałam samodzielnie zregenerować sobie baterię w laptopie (co by nie kupować kiepskich zamienników które i tak utrzymuję się kilka tygodni - a oryginalnej do swojego laptopa nie mogłam znaleźć.

  Baterie mimo aspektów wizualnych złożyłam dość dokładnie. Luty są płasie, nic się nie łaczy między sobą, zastosowałąm blaszkę niklową do łączenia ogniw i podłączyłam (mam nadzieję dobrze, na odstawie starej baterii)taki kontroler / przy podłączneiu do laptopa.

  No i nie działa. bateria jest wsadzona w komputer, ale po jego właczeniu pokazuje 33%,i nie ładuje. 33% - jakby zupełnie nic nie znaczące. 33% wskazywałoby że moze 3 ogniwa czyta/ widzi laduje?

  Z menadzera urzadzen sterowniki do wczesniejszej baterii usunełam, komputer zrestartwoalam i nic nie dało.

  Czy ktos z Was miał moze podobne doświadczenia i składał sam beterie, gdzie pojawił się podobny problem?

  Jako że zakładam ze dobrze wsyztsko podłączyłąm to mam dwie opcje, albo przegrzałam jakieś ogniwo podczas lutowania (choc to w miare krótko trwało bo lutowałam z kwasem lutowniczym) albo są jakieś problemy przy kontrolerze przez to że dałam mocniejsze ogniwa. Wiecej mi do głowy nie przychodzi.... Ale moze coś pominełam. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł będę wdzięczna za pomoc.
  pokaż całość

  odpowiedzi (75)