Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Stoję w kolejce w lidlu i kazdy różowy, jeden w jeden, szuka pieniędzy albo karty dopiero jak skończy sie kasowanie i padnie kwota. Zanim znajdzie, kasjer siedzi i sie patrzy. Ludzie wzdychają, niektórzy mdleją. Zapłacone to pakujemy dalej xD
  A niebiescy? Pakuje podczas kasowania, pada kwota, płaci kartą i w międzyczasie pakuje, paragonik i dziękuje bardzo, miłego wieczoru. Szybko, płynnie i komfortowo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski
  pokaż całość

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Aziz Tetteh dwa razy w roku zbiera stary sprzęt z szatni Lecha Poznań i zawozi go dzieciom w Ghanie. Wracając do ojczyzny zawsze też kupuje ciężarówkę jedzenia, które ofiarowuje wybranemu wcześniej domowi dziecka.

  [R]: Słyszałem od pana kolegów z Lecha, że w szatni wszystkie zużyte buty, stare piłki czy koszulki, trafiają do pana. Po co one panu?

  [AAT]: Żeby rozdawać.

  [R]: Komu?

  [AAT]: Dzieciom. W Ghanie. Zbieram to wszystko i wywożę do Afryki.

  [R]: Stare koszulki?

  [AAT]: Tych dzieci nie stać na ten sprzęt. Wiem dobrze, jak potrzebują pomocy. Do Akry latam dwa razy w roku. Z Polski za każdym razem zabieram wielką torbę ubrań, piłek. Robię to od lat. Tuż po przylocie jadę do sklepu małą ciężarówką i każę ją wypełnić. Wrzucają tam ryż, olej, cukier, wodę. Wszystko, co może się przydać. Bo w Afryce głód wciąż jest problemem. Wybieram później jeden z domów dziecka i ofiaruje mu wszystko, co mam.
  #pilkanozna #ekstraklasa #lechpoznan
  pokaż całość

  odpowiedzi (37)

 • avatar

  Za każdym razem, kiedy robię porządki ( ͡° ʖ̯ ͡°) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki

  odpowiedzi (23)