Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pierwszy raz w życiu idę do jakiejkolwiek pracy, wstałam o 5 w nocy także pierwszy raz w życiu trzymajcie kciuki miraski (╥﹏╥) #polskierealia #praca #praktyki
    Ps. Może dziś tez kogoś przerucham pierwszy raz w życiu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

odpowiedzi (41)

Ja pierdole czy różowe mają jakiś honor? xD Była taka jedna z którą świrowałem od pewnego czasu i wszystko szło dobrze, znajomi się pytają czy my już para itp. Do czasu kiedy przylazł mój kumpel Alvaro, laska wstała momentalnie ode mnie i zaczęła do niego podbijać. Ja go wziąłem na bok i mówię o co chodzi, on spoko nawet jej nie dotknę, zbiliśmy pionę i ja sobie poszedłem bo byłem sytuacją podkurwiony, znajomi się zorientowali o co chodzi i też sobie od niej poszli. Mija tydzień ta laska się do mnie odzywa czy się spotkamy, ja piszę, że mam plany już i nie ma opcji. To co robi ona? Wydzwania do moich ziomków szukając towarzystwa, oczywiście żaden nie odebrał i siedzieliśmy w sobotę i zastanawialiśmy się wtf. Swoją drogą tacy kumple to skarb( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow
    pokaż całość

odpowiedzi (55)

Hiehie. Moja kobieta z #depresja #borderline, będąc w czwartym miesiącu ciąży zostawiła mnie xd na chuj się człowiek stara... #zwiazki #zalesie Powód? Bo mam wieczne oczekiwania (że rzuci palenie bedac w ciąży), bo mam pretensje że mnie oszukała że nie pali, bo spotykając się z bratem i bratowa nie pisałem z nią tak "intensywnie jak zawsze" (mimo że ona spotykając się ze swoimi przyjaciółkami sama nie odpisywała mi), bo wiecznie "się kłócimy", kiedy ja zawsze z uśmiechem podchodzę do wszystkiego związanego z nią, bo "zawiodłem ja" WIELE razy będąc przy okazji kochającym i rozumiejącym jej problemy partnerem. Jest fajnie. Piszę xD i wcale się nie przejmuje. pokaż całość

odpowiedzi (167)