Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jak na przerwie w pracy spytałem kolegę co tam ma dobrego do jedzenia, to zdążył 5 razy powiedzieć że jest wegetarianinem zanim powiedział co je. Powiedziałem mu wtedy że ja za to zawsze kupuje mielone mięso wołowo-wieprzowe żeby mieć pewność że przynajmniej dwa zwierzęta zostały zabite i się na mnie chłopak obraził.

odpowiedzi (51)

Założyłem lewe konto na #facebook i zacząłem pisać do ludzi z poprzedniej pracy. Nawiązałem kontakt z takim Sebkiem, wysłałem mu pare fotek z firmy i zaczeliśmy gadać i nawet nie wiedział kim jestem. Pytałem kto jeszcze pracuje itp i zapytałem o siebie to odpisał to co na skrinie xD Pamiętam jak przy wejściu do firmy kilku z nich stało na szlugu na przerwie to ja czekałem za winklem żeby sobie poszli i przez to się spóźniałem często, nie odzywałem sie ani słowa przez 8 h nawet cześć xD Kiedyś nawet pisałem jak szef powiedział, że bedzie wazne zebranie mam iść do domu a tak naprawdę to była jego impreza urodzinowa. To była mała firma max 10 osób. xD

#przegryw #stulejacontent #pracbaza #praca
    pokaż całość

odpowiedzi (134)

Moja żona znowu się na mnie wkurzyła i ma ciche dni. Teraz najważniejszym moim zadaniem jest sprawić, żeby uwierzyła, że to dla mnie kara.

#heheszki #pasjonaciubogiegozartu

odpowiedzi (31)