Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Hej mam problem.
    Poznałem na Tinder naprawdę super kobietę. Dobrze się dogadujemy, jesteśmy już po kilku spotkaniach wszystko idzie w dobrym kierunku.
    Mam tylko z nią mały problem - kompletnie nie odpowiada mi jej zawód.
    Zaraz zaczniecie insynuować oo pewnie tańczy na rurze. Nie.
    Jest aktorką. To brzmi fajnie co nie? Od razu na myśl przychodzi Socha czy inna Figura #gimbynieznajo
    Otóż ona zajmuje się... teatrzykami dla dzieci. Jakoś mi to nie przeszkadzało do czasu aż nie pokazała mi kilku filmików z tych jej spektakli.
    Ona, w jakichś absolutnie aseksualnych strojach pajacująca przed bandą dzieciaków, robiąc durne miny... Ciągle mam ten obraz przed oczami.
    Sam mam poważny zawód, mam wykształconych rodziców, nie zrozumcie mnie źle, nie jestem nadęty, ale naprawdę wstyd byłoby mi komuś powiedzieć, że moja kobieta skacze przed dziećmi przebrana za jakiegoś pazia, z majtkami na rajtkach i czerwonymi policzkami.
    Nie uważam tego za poważną pracę, zrozumiałbym, gdyby to było jej hobby a nie źródło dochodu.
    Nie, nie jest to bait więc mile widziane rady jak to ugryźć zamiast obrazków z zarzutką.
    Nie potrafię sobie wyobrazić przejścia do kolejnego etapu związku w obecnej sytuacji. Czuję się z tym źle, bo to bardzo wartościowa osoba. Oboje jesteśmy już w okolicach 30 i ciężko znaleźć kogoś normalnego i wolnego.
    Ona z tego co delikatnie zrozumiałem nie ma zamiaru zmieniać pracy.

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
    pokaż całość

odpowiedzi (124)

Uwaga mirko!! Dostalem dzis nowe 10 funtow.l!!
    Z tej okazji robie #rozdajo tegoz banknotu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Plusujcie do wtorkowego wieczora, wysylka na moj koszt, zielonki i mangozjeby dupa cicho. Zadnych haczykow, gwiazdek i innych duperszmitow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (20)

Życzymy wszystkim miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazmorde #pokazrozowegopaska #atencyjnepaski

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (119)