Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Obserwuję od pewnego czasu akcję #mirekszukazony, ale jakoś nie czułem się pewnie na tyle, żeby wysłać zgłoszenie. Mimo to postanowiłem napisać do jednej Mirabelki, która wrzuciła piosenkę, którą lubię. Szybko znaleźliśmy wspólny język, poczucie humoru podobne, gust muzyczny zbliżony. Dziewczyna naprawdę fajna. Postanowiłem zaryzykować i przyjechać do stolicy (a mam kawałek). Pierwsze spotkania bywają różne i to też nie wypadło najlepiej. Była mało rozmowna, dopiero jak zamówiłem pizzę to się trochę rozglądała. Gdy przyszło do płacenia rachunku zasugerowałem rozbicie go na dwie osoby, ona stanowczo się sprzeciwiła. Nalegałem jeszcze, ale ostatecznie zapłaciłem, żeby nie psuć atmosfery. Wróciłem do domu i późnym wieczorem napisała mi, że nic z tego, że zachowałem się buracko i straciłem w jej oczach, że ona uważa, że obowiązek płacenia na pierwszej randce należy do mężczyzny. Szczerze, to może faktycznie źle zrobiłem, ale wyszedłem z założenia, że skoro jadę, żeby ją zobaczyć, inwestuję w benzynę i tak dalej to możemy chociaż rozbić ten głupi rachunek. Od tamtego czasu (a była to sobota) przestała się do mnie odzywać i zauważyłem dzisiaj, że nie mogę odpowiedzieć w konwersacji na messengerze ani wykopie. Nie wiem czemu to piszę. Po prostu jest mi bardzo przykro Mirki. Dajcie jakiegoś plusa na pocieszenie albo dobre słowo. Bo jest kiepsko Naprawdę miałem nadzieję, że coś z tego bedzie

  #podrywajzwykopem #zwiazki #przegryw #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (110)

 • avatar

  szybko się pogodziła ze stratą #heheszki #logikarozowychpaskow #humorobrazkowy

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Moja dziewczyna jest mokra.

  Dosłownie ciągle jest mokra. Już na początku jak zaczęliśmy się spotykać to miała strasznie śliskie dłonie, ale z czasem jak się częściej widywaliśmy, to już się chyba tak nie stresowała.
  Teraz gdy doszło do spraw łóżkowych to fajnie, bo za długiej gry wstępnej nie trzeba robić, a nawet spodziewam się, że w ogóle by nie trzeba było, jednak później w trakcie gdy ona dojdzie to jest tam tak mokro, że aż chlupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  Sądzicie, że powinienem jej zwrócić uwagę, żeby skonsultowała to z lekarzem?
  #pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski #seks #zwiazki

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  pokaż całość

  odpowiedzi (36)