Wpis z mikrobloga

@lronman gdyby im gorzej szło, to hype szybko by opadł. Przykład Śląska z mistrzowskiego sezonu, kiedy na początku wiosennej rundy otworzyli stadion - na początku komplety po 40k, potem przez resztę sezonu 20-30, bo nieźle grali. Potem zaczęły się chude lata...
Oczywiście życzę Górnikowi jak najlepiej, bo zawsze przyjemnej się ogląda mecze przy pełnych trybunach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lronman: Akurat mnie nie będzie na meczu ze Śląskiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale Ojciec pójdzie - już przepisałem swoje miejsce na karnecie, ot nie chce żeby się zmarnowało.
@lronman: Szkoda, że w Chorzowie bieda, jakby nam wybudowali taki chociaż 20k nowy też by był efekt wow na początku. Tylko myślę, że przez życie z miejskiej kasy i na kredyt, to w końcu jebnie, mają nowoczesny stadion a bilety śmiesznie tanie.
@lronman:

ci 20 i 19 latkowie ośmieszają przecież kadry Legii, Lecha i innych klubów razem wziętych które przepłacają za jakichś paralityków płacąc im horrendalne wypłaty... a nie mając z tego nic xD


Górnik ma dwa punkty więcej niż Legia xDDDDDDDDDDDDD

A mistrzostwo i tak będzie w Warszawie, albo Poznaniu, a Górnik skończy gdzieś w okolicach 8-12 miejsca xD
@8Dawid88: @lronman: @janusz002:
Co roku jest tak że jakaś, nazwijmy to "mało faworyzowana drużyna" jest rewelacją rundy, a po przerwie zimowej gra piach i środek tabeli to jest max na koniec, więc zobaczymy. Rok temu jakiś, nazwijmy go "mało inteligentny" wykopek mi się pluł, że Zagłębie jest wzorem zarządzania i wszystkie kluby powinny brać przykład xD Szkoda tylko, że jeszcze nie tak dawno temu to samo Zagłębie miało olbrzymie