Gorące dyskusje ostatnie 12h

Boże Ciało. Centrum Warszawy. Jakiś chłopak miał tęczową torbę na zakupy. Na przystanku grupa debilów przyjechała się do niego, czy im obciąganie itp. Zaczęli go szturchać. My dwaj postawni mężczyźni po 30 interweniowaliśmy. Dopiero wtedy ktoś z przystanku nam pomógł. Ten hejt z pisowskiej propagandy niesie się nawet w Warszawie, gdzie nigdy nawet za najbardziej nieodpowiedni ubiór nikt nikogo nie szarpał. Mam wkurwa do teraz. Aż się musiałem piwa napić i zapalić bo nie mogę co się odwala.
    #oswiadczenie #patologiazmiasta #lgbt
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

Molestowanie mężczyzny. Ciekawe co by było gdyby koleś machał jej przez nosem kutasem.

#dyskryminacjamezczyzn #cotusieodpierdala #gif #nsfw

odpowiedzi (39)

Mirki taka sytuacja, 20 minut do ślubu kumpla, jestem w #olsztyn 250 km od domu. Ściągam w hotelu marynarkę z wieszaka i oniemiałem: nie wziąłem spodni od gajera. A miałem tylko krótkie spodenki na dupie. Przypominam, ze jest dzisiaj Boże Ciało. Różowa w 3 minuty znalazła sklep, który się specjalnie otworzył! Kupiłem cały super gajer i to za polowe tego co w Wawie. W Boże Ciało, pozdrawiam Was Mirki z Olsztyna, jest tutaj zajebiscie u Was! #oswiadczenie #prawdziwahistoria #takbylo pokaż całość

odpowiedzi (40)