Wpis z mikrobloga

Czesc Mirki,

Dzis moge sie oficjalnie pochwalic - od niemal 2 lat pracuje nad nawigacja do nowego A8 (oraz kilku innych premium brandow z grupy VAG). Ponizej dwa zdjęcia, reszta kiepsko wyszla albo nie powinienem sie nimi chwalic - enjoy :)

Na zdjeciach prototyp

Wolam też kolegow z tagu testowanie, bo jestem testerem no i trochę #pokazmorde

#carboners #audi #a8 #motoryzacja #testowanieoprogramowania
źródło: comment_hZ4vcE4dZjxrgdHf5FenPLNhCM9fpIu6.jpg
  • 74
@worldmaster: kazde nasze auto posiada tez mase urzadzen zbierajacych dane ze wszystkich czujnikow (w tym srednio 3 do 5 kamer), wiec latwo sprawdzic gdzie bylo zostawione na noc gdyby komus zalezalo.
Wiekszosc prototypow ktorymi jezdzimy bardziej przypominaja kokpity z gwiezdnych wojen niz normalne auto, nie sadze zeby ktos odwazyl sie je jebnac - ale gdy auto zniknie a ja zrobilem co moglem (czyt. wyzej), to oczywiscie nic sie nie dzieje -
@technosobliwosc: Maja rozsiane po calej europie, ale glowna siedziba w Ingolstadzie - wielu szczegolow nie znam bo... Nie pracuje bezposrednio dla Audi, a dla HERE Technologies - robimy mapy i tylko mapy. A mapy trzeba testowac w terenie :) Jakis czas temu wykupilo moja firme konsorcjum BMW, Audi i Daimler wiec sami sobie dopowiedzcie jakie inne auta mozemy miec w garazu - teraz i w przyszlosci :)
JAK I GDZIE?! Ile doświadczenia miałeś zanim dostałeś się do tak zajebistego projektu?


@audiokoks: VAG ma od cholery poddostawców. Wiele osób jest zatrudnione przez pośredników. Poszukaj jakiegoś wokół Ingolstadt lub Weissach, to się załapiesz. Ewentualnie odgadnij firmy z mojego postu wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Robuz: Oczywiscie, ze testowaniem zajmuja sie tez inne firmy - natomiast nie do wszystkich testow musza miec auta, wystarczy setup na biurku ;)
Poza tym, tak jak pisalem wyzej - obecnie nie testuje za duzo - raczej koordynuje i planuje robote dla innych :d

@Agenda:
Calkiem dobrze, czuc ze auto duze i ciezkie - ale przyspieszenie prawilne, a te wszystkie dodatkowe sensory naprawde pomagaja w niektorych sytuacjach.