Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś myśli, ze tag #wypijzjimem umrze przez bana, to się grubo myli xD

Przegląd knajp leci dalej, a co w nim? Beczka miodu i łyżka dziegciu!

"Pod złotym jeleniem" to lokal bardzo dobry, ale nie brak w nim mankamentów. Chcesz zabrać loszke do dobrego lokalu bez przepychu? To miejsce jest dla Ciebie!
Wyborne dania, przystępne ceny (jak na lokal tej klasy) i schłodzona wódka (do czasu). Jim to lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego można trafić na muzykę na żywo graną na skrzypcach i wiolonczeli (Jim się zna, bo jest zydkiem ( ) ). Kelnerki w białych rękawiczkach, ogródek dla palących i wyśmienita kuchnia - lokal dość wysokich lotów. Minusem jest jednak fakt, ze lokal nie jest przygotowany na pijących i po trzeciej setce zabrakło zimnej Wyborowej. Przelanie cieplej wódki do schłodzonej w zamrażarce flaszki? Bez #!$%@? żartów. Na to może sobie pozwolić knajpka typu "U Wojtka", ale nie lokal z dziczyzna za 80 cbl od porcji. Bardzo się wtedy zawiodłem, ale poza ta kwestia czułem się dobrze obsłużony. Bolała sprawa rachunku - kelnerka nie podeszła przez ok. 30 min i po rachunek zgłosiłem się sam do baru - smutne. Dupeczek brak, ale nie oszukujmy się - tutaj zapraszasz dzierlatke, kiedy już chcesz jej wieczorem pokazać nieobrzezanca! Jeżeli uprzednio ugadasz się z kelnerka, żeby na hasło "to co zawsze" podała Ci 12-letnią whisky, to loszki troszq miękną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kolejny lokal to Nietota - łubudubu! Miejsca do tańców mało, ale klimat bardzo ponieważ ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ceny średnie, imho mogłyby być niższe. Cieszy ogródek i uczciwość ochrony! (Zgubiony portfel oddany bez strat ( ) ) Różowych dużo i to całkiem ładne - trochę pewności siebie, sznyt wielkomiejski i wygrywasz szesnastki ( ͡º ͜ʖ͡º) Z żarciem słabo, ale obok są dwa lokale - Setka, która polecam i... No właśnie...

Przybij piątaka to najgorszy lokal w kategorii "pij i zagryź". Zatrułem się tam dwa razy, dwoma różnymi daniami, a wszakże mój żołądek może wiele! Ceny zwykle, obsługa miła, ale zakąski wołają o pomstę do nieba! Wyrzygana kiełbasa i tosty z zepsutym mięsem. Do tego brudna toaleta i #!$%@? wystrój. Nawet jak na lokal dla studenciakow jest suabo. Loszek brak, ruchania zero, brzydkie studentki wpadają z ekipami i nie wynika z tego materiał typu "ruchable" ( ͡° ʖ̯ ͡°) Plus dla obsługi, bo barmanki dość chętnie polewają 100ml zamiast jednej 40 ( ͡º ͜ʖ͡º) Towarzystwo w lokalu nieprzyjemne (nudne, bezpłciowe, nijakie), poza chwilami, gdy bawią się tu wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie nie polecam z całego serca - przejdź na druga stronę ulicy i pobaw się w Setce! Tam jest więcej miejsca, ładne dziewczyny, świetna obsługa i super żarcie (o wódce nie wspominając ;))

To tyle na dziś. Do następnego bana mordki! ( )

#wroclaw #wroclawskiewykoppiwo #wypijzjimem #jedzenie71 #pijzwykopem #jedzzwykopem
źródło: comment_7GlaK3wBor8siITm9mw04JPdV6bC4zdQ.jpg
  • 18
@Kirbii: Co do piątaka przy Kazimierza - jest to nowy lokal, otwarty w czerwcu i jeszcze niezbyt dobrze rozreklamowany, stąd mała liczba osób odwiedzających. Piszesz, że ceny średnie - ja bym powiedział, że najniższe we Wrocławiu. Zatrułeś się? Musiałeś mieć pecha. @luktuc czy @Wqurzak zajadają tam kiełbasy aż się um uszy trzęsą, ja sam llubię tatara czy tosty przegryźć i nigdy, ani w starym ani w nowym, ani ja, ani żadna
@Wozyack ja wolę nowy właśnie bo bardziej kameralnie, nie ma żadnych koncertów jak w Starym dzięki czemu idzie normalnie pogadać bo w Starym mam to szczęście że co nie pójdę to jakaś nawalanka na bębnach xD

W miłości do kiełbas z piataka tak zostałem wychowany! Poza tym polecam frytki. Bardzo duża porcja jak na 5zl.
@StaryZdzich: Tam są dwie sale, druga rzadziej otwierana i krócej. Po lewej stronie o nazwie Tota. Tam normalnie można pogadać o ile właśnie otwarta. Nie wiem jaki jest system tego kiedy i na ile otwarta ale z tym to do @Zabojcza_Rozowa bo poinformowana najlepiej z nas jest. #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)