Wpis z mikrobloga

Czy też macie wrażenie, że Windows 10 to jest jakaś wczesna beta, sądząc po błędach, które pojawiają się ciągle po jakiejś większej aktualizacji? W stanach obecnie sprzedaje się więcej macbooków niż urządzeń z windows - w sumie nie dziwię się. W ogóle gdzie te czasy, że oprogramowanie po prostu działało? Czemu użytkowników zaczęto uważać za beta testerów?

#windows #windows10 #pytanie #apple
Pobierz typowa_zielonka - Czy też macie wrażenie, że Windows 10 to jest jakaś wczesna beta, s...
źródło: comment_X78y5POU7fdN9zjaNhBpJwqFuKBWj3zA.jpg
  • 37
Muszę potwierdzić że niestety zdarzają się problemy zwłaszcza po dłuższym przesuwaniu aktualizacji. Już jeden reinstal systemu za mną. Jestem programistą i komputer służy mi do pracy a tak jak 7 działała bez zarzutu tak 10 strasznie kuleje.
@typowa_zielonka:

Microsoft nie traktował naszego związku poważnie, rozstaliśmy się

co
XDDD

Po zakończeniu subskrybcji Office’a 365, okazało się, że w zupełności wystarcza mi darmowy LibreOffice i Dokumenty Google.

Już widzę jak profesjonalista korzysta z Libre Office ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dziś wolę mojego MacBooka

macOS ma wady, czasami bywa irytujący

Może to nie technologia, z jakiej korzysta autor jest jakaś upośledzona?

Jednakże wymienione tutaj produkty mają ważną
@typowa_zielonka: Od czasu do czasu coś tam faktycznie się wiesza, ale nie dramatyzowałbym, nie jest źle. Osobiście raczej narzekałbym nie na stabilność, ale na UI - jest gorzej niż źle, ten system jest tragicznie brzydki i nieprzemyślany (w moim odczuciu). Zdublowane opcje pomiędzy oboma panelami sterowania (adaptive brightness które można sobie ustawiać x2), czy różne poziomy podświetlenia matrycy dla różnych planów zasilania - podpinasz kabel do lapka i jeb, wypala