Wpis z mikrobloga

@SuchyArbuz: a właściwie to opowiedz historię swojego auta bo przymierzam się właśnie do e36 compact ale cykam się spotykać z sebixami na oględziny auta xD za ile kupiłeś, jaki silnik, czy dużo napraw i czy poważne? ma to kontrolę trakcji? w zimie trzeba uważać bardzo?
@Dalamar miałem kupić początkowo audi a3, umówiłem się z gościem na oględziny w opolu ale na miejscu okazało się takie padło że już nawet nie chciało mi się go wyzywać, do domu kawałek sporu miałem to poszukałem ogłoszeń w okolicy i znalazłem tego kompota. Kupiłem za 4.5 ostatecznie, za 5200 był wystawiony. Nie działała szyba, nie było osłony przeciwsłonecznej pasażera, schowek był #!$%@?, kilka zaślepek brakowało, emblemat był zdarty, lampa parowała, siłowniki
SuchyArbuz - @Dalamar miałem kupić początkowo audi a3, umówiłem się z gościem na oglę...

źródło: comment_7oeSjJE90qXTuNrj9aiud5FuBv201pc9.jpg

Pobierz
@Dalamar i jak ma padło z silnikiem 1.6 to zbiera się lepiej od audic w tym litrażu bo ma 50 niutow więcej xD, w gazie gdzieś je gubi ale jak na bene przełączę to paaaanie jaka moc