Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Gościu odprowadza dziewczynę po randce do domu. Wchodzą do klatki, koleś opiera szarmancko rękę koło jej głowy i uwodzicielskim głosem mówi:
  -to co, może lodzik na pożegnanie?
  -tutaj? chyba cię pogięło...
  -co w tym złego?
  -nie no weź...
  -ale czemu, nie lubisz mnie już?
  - lubię...
  - no to czemu?
  -a bo ojciec może wyjść ze śmieciami.
  -ale to tylko szybkie obciąganie
  - ale ktoś z psem może wyjść...
  -nikt nie zauważy co robimy
  W tym momencie wychodzi młodsza siostra dziewczyny i mówi:
  Tata powiedział, że masz mu zrobić tą laskę, bo śmieci wyniesione i psów w bloku niewiele, a jeśli nie, to ja mam mu zrobić, a jak nie zrobię, to on zejdzie i mu obciągnie, tylko niech ściągnie tą jebaną rękę z pierdolonego domofonu, bo jest trzecia w nocy i ludzie chcą spać.
  #kawal #dowcip #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  No to klasycznie, trzeźwi i pracujący plusują, najebani śpią dalej, a patusy demolują przystanki wracając z dyskotek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #dziendobry

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Kiedyś będąc w lesie natknąłem się na ślady krwi prowadzące od pobliskiej drogi w głąb lasu. Podążyłem krwawym szlakiem, który zawiódł mnie w krzaki. Znalazłem w nich rannego bobra. Zabrałem go do domu, karmiłem drewnem i trocinami. Gdy bóbr wydobrzał zostawiałem go samego w domu. Gdy wracałem klepał mnie ogonem w dłoń na przywitanie. Pewnego jednak dnia, gdy byłem w pracy zadzwoniła do mnie sąsiadka i powiedziała, że woda wylewa się spod moich drzwi zalewając całą klatkę schodową. Okazało się, że bóbr zbudował w wannie tamę i zalał cały blok. Zrozumiałem wtedy, że jego miejsc jest w morzu. Zawiozłem go nad Bałtyk i wypuściłem. pokaż całość

  odpowiedzi (19)