Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zastanawia mnie co kieruje ludźmi przychodzącymi do pracy o 5 rano jak zaczynają o 6
    #pracbaza

odpowiedzi (75)

Mireczki ... wiecie co to jest, to jest szacunek i podziękowanie za dobrze wykonaną pracę. Jestem kierowcą śmieciarki w #uk I tutaj jest taka tradycja że na święta Bożego Narodzenia śmieciarzom daje się napiwki wsadzone w kopertę z kartką, najczęściej przyklejona do śmietnika. Średnio 1k/1.5k do budżetu na święta, o alkoholu nie wspomnę. Tak że, niezaponijcie dać napiwku swoim Bin Man-om ...

odpowiedzi (48)

Mireczki, stało się, w sobotę powiedzieliśmy Sobie Tak, może nie sakramentalne, ale pełnoprawne ( ͡° ͜ʖ ͡°).
    Dzięki wszystkim, którzy wspierali mnie we wpisach: Jeden i Dwa. "Imprezka" o ile 11 osób można tak nazwać była udana, wszyscy jesteśmy zadowoleni a My jeszcze nie skończyliśmy sprzątać.

Jeszcze raz dziękuję wam za słowa wsparcia, nie spodziewałem się, że mimo że żadnego z was nigdy nie widziałem to dostałem od was tyle ciepłych życzeń.

#slub #chwalesie #truestory

PS

pokaż spoiler Noc poślubna była krótka, za krótka, za to intensywnie przeżywana już w małżeńskim łożu w fazie REM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (160)