Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ostatnia cyfra po wciśnięciu plusa to człowiek,który miałby Cię gonić.Ostatnia cyfra w minutach godziny w której zobaczysz ten post np 15:18 to człowiek który miałby Cię bronić. #glupiewykopowezabawy #heheszki

odpowiedzi (55)

Jestem tu już od dłuższego czasu więc wypadałoby się pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Mój najbardziej szczegółowy rysunek na A4 - oko Smauga z Hobbita. Jak się wam podoba?
    2015 r. Czas - 25 godz.

#rysujzwykopem #rysunek #tworczoscwlasna #film #art

odpowiedzi (110)

Ja pierdole xD
    Wczoraj wracając z pracy wpadłem do kwiaciarni i kupiłem żonie kwiaty. Tak bez okazji - naszła mnie ochota po prostu. Żona zaskoczona bardzo ale sprawił jej ten gest wielką przyjemność. Wieczorem jeszcze wino, film i testy wytrzymałościowe kanapy i łóżka #pdk. Ogólnie bardzo sympatyczny i udany dzień.
    Dziś w pracy pochwaliła się wczorajszym dniem i zaczął się festiwal spierdolenia xD
    Okazało się, że "kwiaty bez powodu" daje się tylko w konkretnych sytuacjach. Moja żona dowiedziała się, że pewnie ją zdradzam i gryzie mnie sumienie. Dostała zalecenie, żeby z cichaczem sprawdzić mi telefon i kompa xD
    I tak właśnie durne #rozowepaski same się nakręcają swoim spierdoleniem umysłowym. A potem jedna z drugą pieprzą, że ich facet to tylko piwsko przed telewizorem żłopie xD
    #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #zwiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (61)