Wpis z mikrobloga

Na tej gali w Londynie każdy youtuber dostał konto z 1 mln Fifa points, co daje około 454 paczek po 2200 points (69,99 zł/szt) o łącznej wartości niecałych 32 tysięcy złotych. Średnio każdy trafił 2-3 ikony.
To tak jakby ktoś liczył, że kupi kilka paczek i trafi coś konkretnego ;)
#fifa18 #gry #xboxone #ps4
Pobierz C.....R - Na tej gali w Londynie każdy youtuber dostał konto z 1 mln Fifa points, co ...
źródło: comment_wkWrxhfW32ktgGkeUPaLdVopTAMqZ5j0.jpg
  • 9
@C_MR: Tak naprawdę nie ma sensu kupować paczek. Bez sensu jest ostrzenie zębów na drogie składy i najlepszych piłkarzy: Ikony, Messiego i Ronaldo. Są poza zasięgiem normalnych ludzi, którzy nie poświęcają życia na Fifę. Współczuję wszystkim, którzy traktują tę grę ambicjonalnie. Można poprzestać na składach tanich ale dobrych, kupować tańsze gwiazdy i się dobrze bawić.
Nie wiadomo jakimi regułami, żądzą się takie openingi. Wszystko się może zdarzyć. Nie wydawałem takich kwot, a jednak Legende co roku trafiam.
@Veyn ja poszedłem jeszcze dalej, bo w ogóle nie gram fut, tylko zwykłe sezony online - odpalam, wycieram drużynę i gram. Męczy mnie żonglowanie tymi kartami i zabawa ze składem. Wolę czystą kopaninę :)