Wpis z mikrobloga

Michael Keaton to Michael Douglas!

"Michael Keaton urodził się jako Michael John Douglas. Niestety, Michael Douglas, syn Kirka, urodził się pierwszy i także wybrał aktorstwo jako swoją drogę zawodową. Michael John Douglas przybrał zatem nazwisko Keaton, wyjaśniając przy tym, że nie ma to żadnego związku z Busterem Keatonem lub Diane Keaton – po prostu „szukał czegoś na K, co nieźle by brzmiało”. Powodem wielu zabawnych sytuacji i nieporozumień jest fakt, że Keaton nie używa swojego pseudonimu nigdzie poza filmem – bawiąc się serdecznie reakcją ludzi, którzy np. na lotnisku spodziewają się zupełnie innego Michaela Douglasa."
Za film.org.pl

#paranafilm #film #kino #filmy #ciekawostki
Paranafilm - Michael Keaton to Michael Douglas!

"Michael Keaton urodził się jako M...

źródło: comment_SvyNPwhQnZwSk5r9lq00URLGpfgN0AkS.jpg

Pobierz
  • 17
po prostu „szukał czegoś na K, co nieźle by brzmiało”


@Para_na_film: Przypomina trochę historię z Imperium w którym grał ;)
McDonald też dobrze brzmiało :D

Btw zajebisty aktor. Zdecydowanie top 10 dla mnie.
Btw zajebisty aktor


@loczyn:
Miał jedną (?) dobrą rolę w filmie Sok z żuka. Reszta to wstyd xD. Chciałbym móc wymazać z pamięci jego rolę w Batmanie, ja #!$%@?ę, jaka to była padaka xD.
@loczyn:
Birdman i Spotlight to filmy, które wybitnie mi się nie podobają, więc nie oceniam aktorstwa, bo byłoby to zbyt stronnicze. Imperium nie widziałem, sorka.
Birdman i Spotlight to filmy, które wybitnie mi się nie podobają, więc nie oceniam aktorstwa


@Flypho: Trochę ignorancko. Piszesz, że to słaby aktor tylko dlatego, że nie lubisz filmów, w kórych występował.
W Batmanie zaś wpasował się idealnie w wizję Burtona. Moim zdaniem świetny, przekonujący aktor.
Z ciekawostek o innym Michaelu: Michael Caine to tak naprawdę... Michael Caine. Co nie byłoby zupełnie dziwne, gdyby nie to, że Michael Caine wcześniej nazywał się zupełnie inaczej - i zmienił niedawno nazwisko na Michael Caine właśnie... gdyż wcześniej nazywał się "Maurice Joseph Micklewhite Jr." Jednak podobnie jak Michaeł Keaton miał na lotnisku problemy paszportowe, gdyż nikt nie miał pojęcia że Michael Caine którego mają przed sobą to nie jest jego prawdziwe
guzieczafryki - Z ciekawostek o innym Michaelu: Michael Caine to tak naprawdę... Mich...

źródło: comment_57jTJNdZVDG3MfAnxuRUAINUmj7QgV4J.jpg

Pobierz
Piszesz, że to słaby aktor tylko dlatego, że nie lubisz filmów, w kórych występował.


@senseiharanaoko:
Napisałem, że nie oceniam jego aktorstwa w Birdmanie i Spotlighcie, bo te filmy mi się nie podobały i nie byłaby to bezstronna ocena. Czego ty jeszcze chcesz? xD
@Flypho: Chłopie weźże już się nie ośmieszaj. W pierwszym komentarzu piszesz

Miał jedną (?) dobrą rolę w filmie Sok z żuka. Reszta to wstyd xD.


po czym w kolejnym okazuje się, że nie podejmujesz się oceny jego gry w jego najlepszych filmach bo Ci się one nie podobały, a Imperium to nawet nie widziałeś. No to #!$%@? chyba trochę gwałcisz logikę.