Wpis z mikrobloga

@RuskiAgent1917: dane liczbowe masz? chetnie bym zobaczyl. patrzac na straty i raporty z walk a nawet zwykle zdjecia w ostatim pol roku z rejonu granicy to na wszystkich bylo pmu... cale syryjskie PMU wlasnie walczy tam a i na na 100% materialow ze strony irackiej tez mamy pmu. nawet samo pmu oglosily ze robia ofensywew anbar i to na 4rech osiach i nei wspomnielki o innych silach https://twitter.com/warmediateam/status/908967999322849280
źródło: comment_CYtE2BnewcWDmqxVUnxJEZYQaETGmRSX.jpg
@pitu00pitu: Nie mam, myślałem że ty masz
( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja na twitterze czytałem że te jednostki biorą udział w tej ofensywie więc takie ci podałem. ISIS na 100% zniszczył jakieś checkpointy w prowicji Anbar należące do Irackiej Armii w 2017 roku.
@RuskiAgent1917:
elijah pisze kto jest po obu stronach, glownie pmu po obu stronach + troche hezbo a te ISF to chyba symbolicznie
#hezbollah #iran & allies pushed frcs towards albu Kamal n Syria side while #pmu & #iraq sec frcs advancing paralell
Haydariyoun, Fatimiyoun, Zaynabiyoun, Hezbollah, Hezb Iraq, Nujabaa, Asaeb all on both sides of the #syrian-#iraqi borders now against #isis

caly kalejdoskop sojusznikow saa