Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki i Mirabelki, trochę zwiedzam, a na początku lutego wybywam w podróż po Karaibach (。◕‿‿◕。). Z tego tytułu robię małe #rozdajo. Spośród osób, które zaplusują ten wpis do wtorku do godziny 18:00 rozlosuję 4 szczęśliwców, którzy otrzymają ode mnie pocztówkę z jednego z miejsc do wyboru: Miami, Jamajka, Aruba, Kolumbia, Panama, Belize i Bahamy.

  Zdjęcia też potem powrzucam jak się coś uda. Załączam jedno wielce nietematyczne sprzed paru lat: Sierociniec słoni, Pinnawala, Sri Lanka.

  #podroze #podrozujzwykopem #zdjecia
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  O kurwa mirki, to jeszcze nie koniec inby. Albo właściciele Willi Karpatia, albo Creative Idea zgłosili mój film bo zawiera tą podsłuchaną rozmowę opublikowaną przez Gazetę Bałtycką.

  Oczywiście, że nie usunę filmu. Niech się bujają.
  #willakarpatia #wypokszwadron #afera

  odpowiedzi (75)

 • avatar

  Realia polskich seriali: każdy posiada mieszkanie 100 m2 w Warszawie, z ogrodem, nowym samochodem, bez kredytu. Studenta w wieku 20 lat bez problemu stać na apartament we Wrocławiu, oczywiście na własność. Każdy chodzi po domu w butach, a syn dostaje na randkę od rodziców 100 złotych i paczkę prezerwatyw. Przy tym wszystkim, protagoniści mając hajs, praktycznie nie pracują zajmując się rozterkami miłosnymi.
  #zalesie #gownowpis #polskiedomy #oswiadczenie i trochę #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)