Wpis z mikrobloga

Mogę wiedzieć o co chodzi bóldupiącym w tym znalezisku??? https://www.wykop.pl/link/3925989/ama-z-urbanem-czlowiekiem-odpowiedzialnym-za-zniszczenie-popieluszki-w-mediach/ Przeciż to nie jest oficjalne AMA, jakiej reakcji wykopki oczekują od moderacji??? Mają to zablokować? Przecież Michnik, Kaczyński, Trynkiewicz czy Mama Madzi też mogą założyć konto i zrobić AMA, bo czemu nie... Blokować można ewentualnie kogoś, kto narusza regulamin serwisu, a nie za to, jaki jest w życiu osobistym... Normalnie jeden z drugim zakopałby, wzruszył ramionami i scrollowałby dalej, ale nie- muszą gównoburzyć... Wykopki tak lubią szydzić z bólu dupy (najczęściej urojonego) lewactwa, a sami dostają owego bólu od najbardziej trywialnych spraw...

#neuropa #4konserwy #urban
  • 17
@wasted: O co chodzi w tym wpisie? Przecież to nieoficjalne znalezisko. Użytkownicy mogą sobie dodawać co chcą o ile nie łamią regulaminu. Po co się tym przejmować. Normalnie można zakopać, wzruszyć ramionami i scroolować dalej i sobie uczestniczyć w ama, ale nie trzeba robić wpis i tworzyć jakieś urojenia z bólem. Pisać o ignorowaniu, a samemu mieć ból od tak trywialnej rzeczy.
@wasted: wykop to prywatny serwis i niech sobie robią ama z kim chcą
A ze padlo na kolejny wysmienity przyklad idoli lewicy,tym razem z kategorii satyryk? Nie obchodzi mnie to chociaz nie powiem,dziwne
@RoHunter: tak czekałem ktora truskawka chwyci za ten argument,i proszę kto to się pojawił?

I tak. Nie obchodzi mnie to. Ani tamtego znaleziska ktore weszlo z płomieniem nie zakopałem ani nie wykopałem. Wolny rynek. Po prostu mnie to dziwi czego dałem wyraz w tamtym wpisie.

Dzbanku do kawy.
Dzbanku do kawy.

Truskawko z lasu ślepcow.

w jakim cwelu? Tzn celu?


@Lord6Infamous: Btw, ukrywanie tego, że to multikonto Hamoumy wyszło ci koszmarnie, ale widzę, że stosujesz nową taktykę, aby nie wyłapać bana za obrażanie, jak na poprzednim koncie. Jednak cały czas musisz wyrzucić z siebie ten gniew, który w tobie powstaje w czasie pisania z innymi w internecie i wymyśliłeś taki sposób xD Infantylne to wszystko Hamouma.
@Lord6Infamous: Twoje poprzednie konto oficjalnie zbanowali za "nieodpowiednie treści", ale wtedy byłeś bardzo nieokrzesany. Początkowo na tym koncie uważałeś sobie, jeśli chodzi o wyzwiska. Teraz już nie wytrzymujesz i znalałeś sobie tę dziecinną technikę truskawkowo-celową xD

A co do tego hamuamy to ja nie wiem,jestes jakims jego psychofanem?


Już chyba ci tłumaczyłem: nie lubię takich bezczelnych kłamstw. Może mi nie odpowiadać, ale chociaż nie kłam. Moderacja cię nie zbanowała, bo jak
dzieci z zespolem downa to dla Ciebie temat do żartow?


@Lord6Infamous: Często.

Ależ nisko upadają nie ktorzy uzytkownicy....


1. Niektórzy. 2. Wielokropek składa się z trzech kropek.
Brak spacji po przecinkach ci pozostał nadal, tak pisałeś na koncie Hamouma, tak piszesz na tym.
@RoHunter: jaką technike truskawkową? Po prostu nienawidze tego owocu. Mam alergie. I cale dziecinstwo,zwłaszcza w okresie letnim to była męczarnia. A "truskawki" to uzywam od wielu lat i poczatkow mojej przygody w internecie
A tak w ogole to koncze tą jałową dyskusje. Jako zielonka dysponuje ograniczoną iloscią komci na minute.
Szkoda,ze po raz kolejny zostałem obrażony i posądzony bycie użytkownikiem,ktorym nie jestem. Mimo wszystko ten portal i tak jest ciekawy.
Żałosna nieumiejętność ukrycia swojego multikonta, więc próba zmian:

A "truskawki" to uzywam od wielu lat

+
Pisanie o sobie w 3 osobie.

@Lord6Infamous: Gdyby nie to, że jesteś chyba rzeczywiście fanem Korwina, a to wymaga pewnych "umiejętności" (no chyba, że masz do 16 lat), to pomyślałbym, że to świetny trolling xD