•  

  #obywatelerp też mają kampanię, a co. Nie za 19 mln (czy tam 10 mln) co prawda, a za 190 zł maks, ale domena nie gorsza. Zajrzyjcie (zwróćcie uwagę na copyright):

  http://sprawledliwesady.pl/

  #polityka #partyjnesady

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   @Andreth: Problem z ObywateleRP jest taki, że jesteście niewiarygodni, nawet jeśli mielibyście rację choćby w jednej sprawie to tłumy za wami nie pójdą. I tak na prawdę i szczerze to w przyszłości może stanowić to przyczynę tragedii. Dlatego że Nowoczesna, KOD, Obywatele RP itd, itp. zdewaluowały pojęcia.

   "Doprowadzono do galopującej inflacji słów. Demokracja, wolność, praworządność, reżim, stalinizm, represje, Holokaust – żadne z tych pojęć nie znaczy już niczego."

   https://tygodnik.dorzeczy.pl/18860/Dojmujacy-deficyt-powagi.html
   To tylko pierwsza z brzegu opinia na ten temat.

   Jak mam uwierzyć ludziom którzy twierdzą że tzw. Misiewicze doją nasz kraj mocniej niż osiem lat rządów PO?

   Petru: Nie odpuszczamy i będziemy drążyć, aż #aferabillboardowa będzie wyjaśniona.- Trzeba odciąć koryto PiS-owi.

   @Petru_info
   Podczas gdy:

   https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/spolki-skarbu-panstwa-wyniki-gielda,198,0,2366918.html

   Tak, wiem, Nowoczesna to nie ObywateleRP ale dla mnie i dla większości Polaków to to samo środowisko.
   I nie podoba mi się że PiS pojechał po bandzie z tą kampanią ale to poprzednie rządy doprowadziły do tego że mój poziom tolerancji na nadużycia jest wyższy niż powinien być. Bo jak ma się te 19 milionów złotych do setek miliardów które zostały nam zajebane przez te 8 lat? To jedyna, póki co, poważna afera PiS w przeciągu 2 lat. Czyli nawet ekstrapolując na kolejne 6 - w sumie niech nam podpierdolą te 100 mln. To nawet nie jest minimalny mój (i wygląda że wielu) próg tolerancji na nadużycia- tak wysoko postawiła poprzeczkę PO. To jest przykre ale takie są realia.
   PiS ma drugą kadencję pewną chyba że się wypierdoli o własne nogi.

   pokaż spoiler Ciekawostka, możecie mi nie wierzyć ale nigdy nie głosowałem na PiS. Jedynie w drugiej turze na Dudę.

  •  

   @Andreth: tylko skąd wy bierzecie teksty na tą stronę :"Wyroki wydawane przez sędziów wybranych przez ministra sprawiedliwości nie będą sprawiedliwe. Wszyscy pamiętamy sprawę Sebastiana, kierowcy seicento, który uczestniczył w wypadku z Beatą Szydło." to przecież sędzia który prowadzi tamtą sprawę był mianowany nie przez ministra tylko za "starych" czasów, czyli jeżeli faktycznie prowadzi sprawę po "partyjnemu" to dowodzi, że sposób wyboru sędziego wcześniej prowadził do sędziów partyjnych., O ile w ogóle sędzie o którym mowa w sprawie Sebastiana z Seicento coś zarządził. Jaki tam wyrok zapadł?

  •  

   Problem z ObywateleRP jest taki, że jesteście niewiarygodni,

   @bryli: Wiarygodność zależy od patrzącego. Akurat my staramy się nie robić z gęby cholewy (acz czasem kogoś poniesie, na demonstracjach ostatnio zdarzają się sytuacje, gdy ciężko zachować spokój), a na tematy ekonomiczne się nie wypowiadamy, bo to nie nasza działka. Jeśli będziesz nas obciażał wszystkim, co ktokolwiek kiedykolwiek powiedział negatywnego nt PiS (a np. Kijowski gadał bzdury, od których tynk się marszczył na ścianach), to nigdy w twoich oczach nie będziemy wiarygodni. Bo ludzie (nawet bardzo inteligentni - to akurat nie Kijowski) czasem gadaja bzdury, tacy już ludzie są. Tyle że każdą bzdurę środowiska antypisowskiego media powtórzą tysiac razy, a potworne, niewiarygodne bzdury wygadywane przez czołowych polityków PiS są traktowane bardzo pobłażliwie.

   I bardzo ciężko przebic sie z komunikatem do ludzi czerpiących wiedzę z mediów sprzyjajacych PiS, bo, wybacz, na tyle sa przekonani, że czas, gdy Polska miała rok w rok najlepszy wzrost PKB w regionie, bardzo wzrosły płace i bezprecedensowo poprawiła się infrastruktura, był czasem ogromnej korupcji i upadku, że bariera emocjonalna jest za duża.

   Piszesz o 'zajebanych miliardach' - gdzie są te miliardy? Na koncie którego polityka PO? Nie widać, nie słychać. A pieniądze nie giną w niebycie. Jeśli 'PO ukradła', to kto konkretnie ukradł i co z nimi zrobił? Gdzie jakieś śledztwa, wyroki sądów? (I możesz mi wierzyć lub nie, ale na PO pierwszy i ostatni raz głosowałam w 2007, a na .N nigdy. Pamietam jednak dobrze rządy poprzednie i w porównaniu z nimi PO-PSL pod względem braku korupcji wypada naprawdę nieźle - niezależna prokuratura tu sporo dała. Mam żal do PO o wiele rzeczy, ale nie uważam ich za złodziei, choć zwłaszcza pod koniec pewne mafiopodobne struktury się u nich wytworzyły).

   Tak, wiem, Nowoczesna to nie ObywateleRP ale dla mnie i dla większości Polaków to to samo środowisko.

   Środowisko jest poniekad to samo, bo mamy kilkoro ludzi, którzy rozczarowali się Nowoczesną i chcą coś u nas robić. Natomiast nie poczuwam się do odpowiedzialności za to, co mówią i robią politycy .N, bo ORP nie mają na to żadnego wpływu. (Opozycja parlamentarna nas się słabo słucha). A tu akurat Petru nie powiedział nic głupiego - PiS zrobił sobie z pieniędzy spółek państwowych sposób finansowania własnej kampanii i o tym Petru mówił. Wyniki spółek w tym półroczu nie mają z tym nic wspólnego. (To jest zresztą cherry picking, bo np. wzrost PKB nie wygląda dobrze, inwestycje jeszcze gorzej, wzrost płac też marnie - zawsze można dobrać jakiś wskażnik, który się dobrze prezentuje i na nim oprzeć propagandę).

   To jedyna, póki co, poważna afera PiS w przeciągu 2 lat.

   Afery finansowe to nie jest to, co jakoś bardzo starannie śledzę, ale mamy:

   * finansowanie Solidarnej Polski z datków emerytek i 19-letnich studentek po kilkadziesiat tysięcy rocznie, tłumaczenie Ziobry i Kurskiego "widocznie wzięły kredyt", pozycja prokuratora generalnego powoduje, że Ziobro nadzoruje śledztwo we własnej sprawie;

   * 6 mln przyznane przez Szyszkę w kwietniu dla fundacji Tomasza Sakiewicza (czyli m. in. własnej córce). http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1700772,1,szyszko-stworzyl-potezny-uklad-biznesowo-rodzinny-rozdal-bliskim-6-milionow-zlotych.read

   Fundacja nie ma żadnej historii zajmowania się środowiskiem i o ile można ocenić nic nie robi. (Portal za 1,2 mln który miał być 'po wakacjach' nie istnieje);

   * oswiadczenie majątkowe Szyszki - nie tylko słynna 'stodoła', ale i bajzel w zapisach o gruntach, totalnie nie wiadomo, co on ma, skad ma i ile jest to naprawdę warte;

   * potężna afera Caracali, uwalony przetarg, niejasna rola związanego z Boeingiem Berczynskiego - nie ma śmigłowców (w tym bardzo potrzebnych dla ratownictwa morskiego), nie ma fabryki w Polsce;

   * jeszcze potężniejsza afera SKOK. I tu można wskazać, gdzie się podziewają miliardy. Bierecki wymógł przeprosiny na Wprost, ale Newsweeka jakoś za artykuł o transferach do Luksemburga nigdy do sądu nie pozwał. Przypominam, ze mowa o senatorze PiS i obecnym przewodniczącym komisji senackiej ds finansów. Polecam też:
   http://natemat.pl/182237,lobbysta-roku-prezes-skok-chcial-zaoszczedzic-269-milionow-zlotych-dzieki-senatorom-pis

   I zbadaj trochę sprawę - nie ma drugiej takiej partii tak obrośniętej w spółki i fundacje pompujące pieniądze z jednej do drugiej jak PiS. I to nie od dwóch lat, tylko od początku (jeszcze z czasów PC).

   A w ogóle fajnie, że napisałeś, spokojnie i merytorycznie. Nie musimy się zgadzać, ale dyskutujmy.

  •  

   @stan-tookie-1 Ty nadal jak dziecko we mgle... Jak sędzia nie będzie teraz prowadził sprawy "po linii partii" to się go odwoła.

  •  

   @Kempes: skąd taki wniosek?
   ta ustawa co weszła nie wprowadzała mechanizmu odwołania prezesów sądów? czy tam jest mechanizm usunięcia sędziego?
   i co ma do tego sprawa Sebastiana z Seicento, która rozgrywa się na "starych' zasadach, jeżeli tam faktycznie sędzie działa partyjnie (ponownie pytam jaki tam wyrok zapadł bo nie mogę znaleźć ostatecznego rozstrzygnięcia) to znak do zmian

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Witam w tagu #kuponychiny zapraszam do obserwowania. Jeżeli chcesz być wołany do kolejnych wpisów zapisz się do mirkolisty

  Dziś mam do rozdania nieużywany TV BOX Xiaomi 4K - zdjęcie boxa w komentarzach.
  TV Box to takie urządzenie dzięki któremu ze zwykłego telewizora "robimy" smart. Jego wartość w Polsce to ponad 300zł.
  Wylosuje jedną osobę jutro wieczorem (niedziela) spośród plusujących ten wpis. Wysyłka na mój koszt, zielonki nie biorą udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Poniżej publikuję zestaw kuponów z #gearbest

  Zestaw kuponów do 1$ dla nowych kont

  1. Etui na słuchawki Cena: 0.99$ Kod: GBMAR187

  2. Transformer Robot Model Cena: 0.99$ Kod: TRANSR

  3. Bluetooth Tracer GPS Locator Cena: 0.99$ Kod: GBMAR199

  4. Dark Vader Bottle Opener Cena: 0.99$ Kod: GBMAR195

  5. Gocomma 1m USB C Cable Cena: 1.99$ Kod: GBANNIVERSERY1

  6. Xiaomi Portable USB LED Light Cena: 1.99$ Kod: LEDKN

  7. PIX - LINK WiFi USB Adapter Cena: 2.99$ Kod: GBMAR196

  8. Bezprzewodowa myszka E10 Cena: 2.99$ Kod: GBMAR180

  9. TS - BT35A08 Car Bluetooth Converter Cena: 2.99$ Kod: GBMAR194

  10. vkworld C103 Car Charger Cena: 2.99$

  11. LED Flame Light Decorative Lamp Cena: 3.99$ Kod: FIREBULB

  12. 3.5m Mini Android Endoscope Cena: 4.99$ Kod: GBPRN1916

  13. Xiaomi Aqara Window Door Sensor Cena: 8.99$ Kod: GBMAR200

  14. iPazzPort 21S Mini Keyboard Cena: 9.99$ Kod: GBMAR201

  15. 3 in 1 Automatic Wire Stripper Cena: 9.99$ Kod: GBMAR189

  16. Xiaomi Mi Smart Temperature Sensor Cena: 9.99$ Kod: GBMAR184

  17. ZT102 Digital Multimeter Cena: 9.99$ Kod: ZT102SALE

  18. Multifunctional Mirror Alarm Clock Cena: 9.99$

  19. Xiaomi Roidmi 2S Transmiter Cena: 12.99$ Kod: GBPRN1918

  20. XiaoMi Mini Power Strip Cena: 13.99$ Kod: GBMAR183

  21. Motospeed V40 Gaming Mouse Cena: 13.99$ Kod: GBMAR176

  22. Słuchawki i7s Mini TWS Bluetooth Cena: 14.99$ Kod: GBMAR177

  23. [EU] Xiaomi Yeelight RGBW Smart LED Cena: 16.99$ Kod: GBPRN1913
  Szybka wysyłka z europejskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  24. Nitecore TIP CRI LED Keychain Light Cena: 17.99$

  25. Dalmierz KXL-D80 80m Cena: 19.99$ Kod: GBMAR181

  26. [EU] SCISHION V88 Mars II Smart TV Box 2/8GB Cena: 22.99$ Kod: GBPRN1911
  Szybka wysyłka z europejskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  27. Parasol Xiaomi Cena: 26.99$ Kod: GBMAR197

  28. [PL] Xiaomi Yeelight Smart Light Strip Cena: 28.99$ Kod: POMISTRIP
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  29. Wideorejestrator G1W-CB 1080p Cena: 29.99$

  30. [PL] Xiaomi Mi WiFi Router 3 Cena: 29.99$ Kod: GBXMR3EUCP
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  31. [PL] Xiaomi Mijia Smart LED Desk Lamp Cena: 41.99$ Kod: GBPRN1904
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  32. [EU] Alfawise H96 Pro+ TV Box 3/32GB Cena: 63.99$ Kod: SPH96
  Szybka wysyłka z europejskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  33. Xiaomi AMAZFIT Bip Smartwatch Cena: 63.99$ Kod: GBMAR198

  34. Mecool M8S PRO L 4K TV Box 3/32GB Cena: 69.69$ Kod: GBMCLB1

  35. Beelink A1 TV Box 4/16GB Cena: 69.99$ Kod: GBMAR179

  36. [PL] Xiaomi Redmi 4A 2/16GB Cena: 89.99$
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  37. Xiaomi AMAZFIT Smartwatch Cena: 99.99$ Kod: QCHM26

  38. [PL] Xiaomi Redmi Note 5A 2/16GB Cena: 99.99$
  Dodatkowo cenę można obniżyć punktami
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  39. Xiaomi Redmi 5 2/16GB Cena: 119.99$

  40. Xiaomi Redmi Note 5A 3/32GB Cena: 119.99$

  41. [PL] Xiaomi Smart Mi Air Purifier Cena: 129.99$ Kod: GBPRN1864
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  42. [PL] Xiaomi Redmi Note 5A 3/32GB Cena: 129.99$
  Dodatkowo cenę można obniżyć punktami
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  43. [PL] Xiaomi Redmi 4X 3/32GB Cena: 135.99$ Kod: GBPRN1899
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  44. [EU] Anet A8 Desktop 3D Printer Cena: 149.99$ Kod: HSCNYEAR185
  Szybka wysyłka z europejskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  45. Lenovo P8 TAB3 Plus 3/16GB Cena: 164.99$ Kod: GBPRN1908

  46. [PL] XIAOMI Mi A1 4/32GB Cena: 219.99$
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  47. Jumper EZpad 6 Plus Tablet PC 6/64GB Cena: 254.99$ Kod: GBJP01

  48. [PL] Xiaomi Mi6 6/64GB Cena: 369.99$
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  49. [EU] JGAURORA A5 3D Printer Cena: 369.99$ Kod: JA5JK
  Szybka wysyłka z europejskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  50. [PL] Hulajnoga Xiaomi M365 Europe Version Cena: 389.99$ Kod: GBPRN1900
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  51. [PL] DJI Spark Mini RC Selfie Cena: 399$ Kod: BLSPARK
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  52. [EU] Odkurzacz Xiaomi roborock S50 2gen Cena: 529.99$ Kod: GBPRN1914
  Szybka wysyłka z europejskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  53. Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6" 8/256GB i5-8250U MX-150 Cena: 799.99$ Kod: XMNB01

  54. Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6" 8/256GB i7-8550U MX-150 Cena: 969.99$ Kod: MIBOOKI7

  55. Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6" 16/256GB i7-8550U MX-150 Cena: 1068.99$ Kod: XMNB04

  56. [PL] DJI Mavic Pro Combo Cena: 1099.99$ Kod: MAVIC02
  Szybka wysyłka z polskiego magazynu, brak dodatkowych opłat

  Wysyłka:

  pokaż spoiler Przy droższych produktach wybieramy przesyłkę Priority Line, dzięki której zmniejszamy szanse na otrzymanie vat praktycznie do zera.


  Płatność:

  pokaż spoiler Najlepiej płacić PayPalem (karta podpięta pod PayPala), dzięki temu mamy 180dni ochrony kupujących na PayPal Najkorzystniej wychodzi jeżeli jest to karta walutowa.


  Bezref:

  pokaż spoiler https://www.gearbest.com/headphone-accessories/pp_317791.html
  https://www.gearbest.com/movies-tv-dolls/pp_271760.html
  https://www.gearbest.com/other-survival-and-emergency-gears/pp_265709.html
  https://www.gearbest.com/openers/pp_681401.html
  https://www.gearbest.com/chargers-cables/pp_1378980.html
  https://www.gearbest.com/electronics-gadgets/pp_280339.html
  https://www.gearbest.com/network-cards/pp_715294.html
  https://www.gearbest.com/mice-keyboards/pp_115545.html
  https://www.gearbest.com/speakers/pp_107963.html
  https://www.gearbest.com/iphone-cables-adapters/pp_346344.html
  https://www.gearbest.com/novelty-lighting/pp_1391318.html
  https://www.gearbest.com/microscopes-endoscope/pp_229387.html
  https://www.gearbest.com/access-control/pp_626703.html
  https://www.gearbest.com/air-mouse/pp_638882.html
  https://www.gearbest.com/pliers/pp_591318.html
  https://www.gearbest.com/living-appliances/pp_344665.html
  https://www.gearbest.com/multimeters-fitting/pp_650318.html
  https://www.gearbest.com/clocks/pp_432172.html
  https://www.gearbest.com/car-charger/pp_366802.html
  https://www.gearbest.com/cables-connectors/pp_169368.html
  https://www.gearbest.com/mouse/pp_367928.html
  https://www.gearbest.com/bluetooth-headphones/pp_1332760.html
  https://www.gearbest.com/smart-lighting/pp_361555.html
  https://www.gearbest.com/led-flashlights/pp_434464.html
  https://www.gearbest.com/laser-rangefinder-electronic-distance-meter/pp_360703.html
  https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_660582.html
  https://www.gearbest.com/umbrella-raincoats/pp_675446.html
  https://www.gearbest.com/smart-lighting/pp_424884.html
  https://www.gearbest.com/car-dvr/pp_196898.html
  https://www.gearbest.com/wireless-routers/pp_497233.html
  https://www.gearbest.com/table-lamps/pp_363779.html
  https://www.gearbest.com/tv-box-mini-pc/pp_503488.html
  https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_1625350.html
  https://www.gearbest.com/tv-box/pp_1592326.html
  https://www.gearbest.com/mini-pc/pp_917957.html
  https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1029747.html
  https://www.gearbest.com/smart-watches/pp_605468.html
  https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_773065.html
  https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1509274.html
  https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1050963.html
  https://www.gearbest.com/home-smart-improvements/pp_268522.html
  https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1050964.html
  https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_620948.html
  https://www.gearbest.com/3d-printers-3d-printer-kits/pp_337314.html
  https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_641529.html
  https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_1245230.html
  https://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_1362098.html
  https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_663441.html
  https://www.gearbest.com/3d-printers-3d-printer-kits/pp_1054909.html
  https://www.gearbest.com/scooters-and-wheels/pp_974669.html
  https://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_637651.html
  https://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_895577.html
  https://www.gearbest.com/laptops/pp_786412.html
  https://www.gearbest.com/laptops/pp_786410.html
  https://www.gearbest.com/laptops/pp_786411.html
  https://www.gearbest.com/rc-quadcopters/pp_483950.html


  #xiaomi #gearbest #kupony #promocje #kodyrabatowe #tvbox #rozdajo #zadarmo
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (29)

 • avatar

  Wykopki znowu przeżyły orgazm i teraz mame będzie musiała wyprać gacie - na głównej znalezisko z płomieniem, że RADYKALNE, powtarzam RADYKALNE feministki chciały dowieść, że są świetnymi inżynierami i most, który zbudowały się zawalił i zabił 6 osób.

  Rozumiecie, jakieś feministki sobie chciały most wybudować, i jak to feministki, chciały zrobić równouprawnienie materiałów i hehe #logikarozowychpaskow, matematyka je dyskryminuje i w ogole #bekazlewactwa i most się zawalił.

  Znalezisko prowadzi do jednego obrazka, bez żadnych źródeł ani niczego co by sugerowało, że feminizm ma cokolwiek wspólnego z tą katastrofą budowlaną, natomiast mówi, że firma jest "RADYKALNIE ANTY-BIAŁA i FEMINISTYCZNA).

  To zobaczymy jak wygląda ta RADYKALNIE ANTY-BIAŁA firma. Zarząd firmy MCM to sami biali mężczyźni (poniżej zdjęcie) i firma nie ma NIC wspólnego z feminizmem. Firma istnieje od 1983 roku, została założona przez faceta i nie ma na stronie nic specjalnego o feminizmie czy rasie.

  Tu sobie możemy o tej firmie poczytać: http://www.mcm-us.com/about-us/executive-board

  Dalej - MCM jest generalnym wykonawcą, ale za projekt odpowiada firma Figg Bridges - znowu, na ich stronie nie ma ANI SŁOWA O FEMINIZMIE.

  Kim jest więc ta RADYKALNA FEMINISTKA, którą pokazują na obrazku? Jest nią Leonor Flores, inżynier z 20-letnim doświadczeniem, która wg. obrazka zarządzała od strony MCM tym projektem. Jak objawił się jej RADYKALNY FEMINIZM?

  Otóż słuchajcie, ta oszalała lewaczka, powiedziała, że:

  "bardzo ważne jest dla niej przekazanie jej córce, że kobiety też mogą być inżynierami i często posiadają inną perspektywę, pozwalającą na dodanie odrobinę artyzmu do projektów"

  No jeśli to nie są słowa OSZALAŁEJ RADYKALNEJ FEMINISTKI NIENAWIDZĄCEJ BIAŁYCH MĘŻCZYZN, to ja nie wiem co nimi jest!

  Co jest najśmieszniejsze, to że Florida International University (inwestor finansujący budowę tego mostu) wydał oświadczenie, że oskarżana przez naszych wykopków Pani Flores NAWET nie pracowała nad tym projektem:
  https://news.fiu.edu/2018/03/community-gathers-to-watch-950-ton-bridge-move-across-southwest-8th-street/120395

  Jej imię i nazwisko pojawiało się tylko w materiałach promocyjnych jako, że sama kończyła studia na tym uniwersytecie, a teraz pracuje dla firmy, która budowała ten most. Nie pracowała jednak bezpośrednio nad nim.

  Czyli w skrócie - zwykła firma specjalizująca się w budownictwie, założona i prowadzona przez samych białych mężczyzn, nie mającą nic wspólnego z feminizmem zleca projekt innej zwykłej firmie specjalizującej się w budowie mostów. Most się zawala i internetowe psychoprawaczki szybko wykopują z artykułu w necie jakieś imię powiązane z tym projektem, znajdują cytat, który w ich paranoicznych mózgach odczytany jest jako atak na mężczyzn.

  Jaki możemy wyciągnąć z tego wniosek? ZAWALENIE MOSTU TO WINA RADYKALNEGO FEMINIZMU!!!

  Wołam @Moderacja żeby usunęła to coś.

  #neuropa #bekazprawakow #tysiacurojenniezaleznychmediow #shitwykopsays #feminizm
  pokaż całość

  odpowiedzi (88)

 • avatar

  #przegryw #tfwnogf #samotnosc #stulejacontent #rozowepaski #czlowiekskurwiel

  Dzisiaj wychodząc z akademika zobaczyłem jak jakaś laseczka 9/10 w samochodzie biedna się w śniegu zakopała i nie mogła wyjechać. Wokół nikogo, żadnego niebieskiego, myślę sobie- podejdę, pomogę popchnę jej samochód nie będę chujem. Wtedy pomyślałem- chwila chwila, po co mam to robić? Gdybym podszedł do tej instagramowej laski gdzieś w klubie i zagadał to pewnie miałaby mnie w dupie jak to zwykle bywa. Niech się kurewka męczy w tym śniegu tak jak ja przeżywam piekło z powodu samotności i odrzucenia. Niech sobie wezwie swojego chada do pomocy. I poszedłem dalej słysząc jak bidulka w samochodzie napierdalała bezskutecznie na wstecznym. Może i jestem chamem, nosaczem, czy innym chujem, ale jebać to. Tyle razy byłem uprzejmy dla ludzi i karma nigdy nie wróciła to wystarczy. Nie warto być uprzejmym.

  No more nice guy
  pokaż całość

  odpowiedzi (65)