•  

#obywatelerp też mają kampanię, a co. Nie za 19 mln (czy tam 10 mln) co prawda, a za 190 zł maks, ale domena nie gorsza. Zajrzyjcie (zwróćcie uwagę na copyright):

http://sprawledliwesady.pl/

#polityka #partyjnesady

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@Andreth: Problem z ObywateleRP jest taki, że jesteście niewiarygodni, nawet jeśli mielibyście rację choćby w jednej sprawie to tłumy za wami nie pójdą. I tak na prawdę i szczerze to w przyszłości może stanowić to przyczynę tragedii. Dlatego że Nowoczesna, KOD, Obywatele RP itd, itp. zdewaluowały pojęcia.

"Doprowadzono do galopującej inflacji słów. Demokracja, wolność, praworządność, reżim, stalinizm, represje, Holokaust – żadne z tych pojęć nie znaczy już niczego."

https://tygodnik.dorzeczy.pl/18860/Dojmujacy-deficyt-powagi.html
      To tylko pierwsza z brzegu opinia na ten temat.

Jak mam uwierzyć ludziom którzy twierdzą że tzw. Misiewicze doją nasz kraj mocniej niż osiem lat rządów PO?

Petru: Nie odpuszczamy i będziemy drążyć, aż #aferabillboardowa będzie wyjaśniona.- Trzeba odciąć koryto PiS-owi.

@Petru_info
      Podczas gdy:

https://www.money.pl/gielda/wiadomosci/artykul/spolki-skarbu-panstwa-wyniki-gielda,198,0,2366918.html

Tak, wiem, Nowoczesna to nie ObywateleRP ale dla mnie i dla większości Polaków to to samo środowisko.
      I nie podoba mi się że PiS pojechał po bandzie z tą kampanią ale to poprzednie rządy doprowadziły do tego że mój poziom tolerancji na nadużycia jest wyższy niż powinien być. Bo jak ma się te 19 milionów złotych do setek miliardów które zostały nam zajebane przez te 8 lat? To jedyna, póki co, poważna afera PiS w przeciągu 2 lat. Czyli nawet ekstrapolując na kolejne 6 - w sumie niech nam podpierdolą te 100 mln. To nawet nie jest minimalny mój (i wygląda że wielu) próg tolerancji na nadużycia- tak wysoko postawiła poprzeczkę PO. To jest przykre ale takie są realia.
      PiS ma drugą kadencję pewną chyba że się wypierdoli o własne nogi.

pokaż spoiler Ciekawostka, możecie mi nie wierzyć ale nigdy nie głosowałem na PiS. Jedynie w drugiej turze na Dudę.

•  

@Andreth: tylko skąd wy bierzecie teksty na tą stronę :"Wyroki wydawane przez sędziów wybranych przez ministra sprawiedliwości nie będą sprawiedliwe. Wszyscy pamiętamy sprawę Sebastiana, kierowcy seicento, który uczestniczył w wypadku z Beatą Szydło." to przecież sędzia który prowadzi tamtą sprawę był mianowany nie przez ministra tylko za "starych" czasów, czyli jeżeli faktycznie prowadzi sprawę po "partyjnemu" to dowodzi, że sposób wyboru sędziego wcześniej prowadził do sędziów partyjnych., O ile w ogóle sędzie o którym mowa w sprawie Sebastiana z Seicento coś zarządził. Jaki tam wyrok zapadł?

•  

Problem z ObywateleRP jest taki, że jesteście niewiarygodni,

@bryli: Wiarygodność zależy od patrzącego. Akurat my staramy się nie robić z gęby cholewy (acz czasem kogoś poniesie, na demonstracjach ostatnio zdarzają się sytuacje, gdy ciężko zachować spokój), a na tematy ekonomiczne się nie wypowiadamy, bo to nie nasza działka. Jeśli będziesz nas obciażał wszystkim, co ktokolwiek kiedykolwiek powiedział negatywnego nt PiS (a np. Kijowski gadał bzdury, od których tynk się marszczył na ścianach), to nigdy w twoich oczach nie będziemy wiarygodni. Bo ludzie (nawet bardzo inteligentni - to akurat nie Kijowski) czasem gadaja bzdury, tacy już ludzie są. Tyle że każdą bzdurę środowiska antypisowskiego media powtórzą tysiac razy, a potworne, niewiarygodne bzdury wygadywane przez czołowych polityków PiS są traktowane bardzo pobłażliwie.

I bardzo ciężko przebic sie z komunikatem do ludzi czerpiących wiedzę z mediów sprzyjajacych PiS, bo, wybacz, na tyle sa przekonani, że czas, gdy Polska miała rok w rok najlepszy wzrost PKB w regionie, bardzo wzrosły płace i bezprecedensowo poprawiła się infrastruktura, był czasem ogromnej korupcji i upadku, że bariera emocjonalna jest za duża.

Piszesz o 'zajebanych miliardach' - gdzie są te miliardy? Na koncie którego polityka PO? Nie widać, nie słychać. A pieniądze nie giną w niebycie. Jeśli 'PO ukradła', to kto konkretnie ukradł i co z nimi zrobił? Gdzie jakieś śledztwa, wyroki sądów? (I możesz mi wierzyć lub nie, ale na PO pierwszy i ostatni raz głosowałam w 2007, a na .N nigdy. Pamietam jednak dobrze rządy poprzednie i w porównaniu z nimi PO-PSL pod względem braku korupcji wypada naprawdę nieźle - niezależna prokuratura tu sporo dała. Mam żal do PO o wiele rzeczy, ale nie uważam ich za złodziei, choć zwłaszcza pod koniec pewne mafiopodobne struktury się u nich wytworzyły).

Tak, wiem, Nowoczesna to nie ObywateleRP ale dla mnie i dla większości Polaków to to samo środowisko.

Środowisko jest poniekad to samo, bo mamy kilkoro ludzi, którzy rozczarowali się Nowoczesną i chcą coś u nas robić. Natomiast nie poczuwam się do odpowiedzialności za to, co mówią i robią politycy .N, bo ORP nie mają na to żadnego wpływu. (Opozycja parlamentarna nas się słabo słucha). A tu akurat Petru nie powiedział nic głupiego - PiS zrobił sobie z pieniędzy spółek państwowych sposób finansowania własnej kampanii i o tym Petru mówił. Wyniki spółek w tym półroczu nie mają z tym nic wspólnego. (To jest zresztą cherry picking, bo np. wzrost PKB nie wygląda dobrze, inwestycje jeszcze gorzej, wzrost płac też marnie - zawsze można dobrać jakiś wskażnik, który się dobrze prezentuje i na nim oprzeć propagandę).

To jedyna, póki co, poważna afera PiS w przeciągu 2 lat.

Afery finansowe to nie jest to, co jakoś bardzo starannie śledzę, ale mamy:

* finansowanie Solidarnej Polski z datków emerytek i 19-letnich studentek po kilkadziesiat tysięcy rocznie, tłumaczenie Ziobry i Kurskiego "widocznie wzięły kredyt", pozycja prokuratora generalnego powoduje, że Ziobro nadzoruje śledztwo we własnej sprawie;

* 6 mln przyznane przez Szyszkę w kwietniu dla fundacji Tomasza Sakiewicza (czyli m. in. własnej córce). http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1700772,1,szyszko-stworzyl-potezny-uklad-biznesowo-rodzinny-rozdal-bliskim-6-milionow-zlotych.read

Fundacja nie ma żadnej historii zajmowania się środowiskiem i o ile można ocenić nic nie robi. (Portal za 1,2 mln który miał być 'po wakacjach' nie istnieje);

* oswiadczenie majątkowe Szyszki - nie tylko słynna 'stodoła', ale i bajzel w zapisach o gruntach, totalnie nie wiadomo, co on ma, skad ma i ile jest to naprawdę warte;

* potężna afera Caracali, uwalony przetarg, niejasna rola związanego z Boeingiem Berczynskiego - nie ma śmigłowców (w tym bardzo potrzebnych dla ratownictwa morskiego), nie ma fabryki w Polsce;

* jeszcze potężniejsza afera SKOK. I tu można wskazać, gdzie się podziewają miliardy. Bierecki wymógł przeprosiny na Wprost, ale Newsweeka jakoś za artykuł o transferach do Luksemburga nigdy do sądu nie pozwał. Przypominam, ze mowa o senatorze PiS i obecnym przewodniczącym komisji senackiej ds finansów. Polecam też:
      http://natemat.pl/182237,lobbysta-roku-prezes-skok-chcial-zaoszczedzic-269-milionow-zlotych-dzieki-senatorom-pis

I zbadaj trochę sprawę - nie ma drugiej takiej partii tak obrośniętej w spółki i fundacje pompujące pieniądze z jednej do drugiej jak PiS. I to nie od dwóch lat, tylko od początku (jeszcze z czasów PC).

A w ogóle fajnie, że napisałeś, spokojnie i merytorycznie. Nie musimy się zgadzać, ale dyskutujmy.

•  

@stan-tookie-1 Ty nadal jak dziecko we mgle... Jak sędzia nie będzie teraz prowadził sprawy "po linii partii" to się go odwoła.

•  

@Kempes: skąd taki wniosek?
      ta ustawa co weszła nie wprowadzała mechanizmu odwołania prezesów sądów? czy tam jest mechanizm usunięcia sędziego?
      i co ma do tego sprawa Sebastiana z Seicento, która rozgrywa się na "starych' zasadach, jeżeli tam faktycznie sędzie działa partyjnie (ponownie pytam jaki tam wyrok zapadł bo nie mogę znaleźć ostatecznego rozstrzygnięcia) to znak do zmian

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nikt bardziej nie obraża Papieża niż sami katolicy. Na środku parkingu marketu xDDD

odpowiedzi (18)

• odpowiedzi (6)

Trochę mnie poniosło.

Decyzja o usunięciu konta została podjęta gwałtownie po przeczytaniu jednego z komentarzy szkalujących moją osobę. Chociaż nie powiem, że się nie nosiłam z takim zamiarem od dłuższego czasu xD Śmieszy mnie fakt, że jest na wykopie grupa osób twierdząca, iż nie dodaję na wykop niczego oprócz znalezisk z reklamami zachęcającymi do ich wykopania. Zaledwie 5 dni temu pojawił się na mirko mój wpis poruszający temat życia pozaziemskiego. Zebrał on prawie 700 plusów a w komentarzach wywiązała się ciekawa dyskusja. Nieźle. Link do wspomnianego wpisu tutaj.

Sporo osób twierdzi również, że moim jedynym celem jest zarobienie na kosmicznej propagandzie pieniędzy. No to przyznam wam się, że strona, którą prowadzę od trzech miesięcy zarobiła dokładnie 0 złotych i jedyną reklamą jaka jest na niej widoczna do link do księgarni internetowej wydawnictwa Prószyński i S-ka za co dostałam od nich jedną książkę, którą to planuję rozdać z okazji 1000 obserwujących. Ale o tym kiedy indziej bo muszę ją do końca przeczytać xD

Jeśli ktoś normalny ma jakieś zastrzeżenia dotyczące jakiegoś artykułu, znajdzie błąd lub coś podobnego to niech da znać. Tym samym przyczyni się do poprawy jakości tekstu skoro jest ona według danej osoby wątpliwa. Mimo to grupa tych samych 4-6 osób stale zakopuje artykuły z tego samego powodu. Zakładam że nawet ich nie czytają. No ale niech robią co chcą. They have no power here. Od całej reszty, której podoba się wrzucany content, miło było przeczytać komentarze wstawiające się za mną i mówiące aby wrócić na wykop. Dziękuję! :)

I tak przy okazji to start Falcona 9 w ramach misji CRS-13 został opóźniony o trzy dni. Trzeba przeprowadzić jakieś dodatkowe inspekcje albo nakarmić myszy na pokładzie Dragona. Lecimy w piątek o 16:33 czasu polskiego.

Of Course I Still Love You

#kosmicznapropaganda #spacex #eksploracjakomosu #gruparatowaniapoziomu
    pokaż całość

odpowiedzi (67)