Wpis z mikrobloga

3 klasy technikum, religia z katechetką - prace klasowe, sprawdziany xD

4 klasa technikum z katechetą - religia nie jest najważniejsza, tylko sprawozdanie raz na pół roku

Wszystkie przedmioty zawodowe z facetami proste przejrzyste. Przedmioty ogólnokształcące z kobietami, wieczne nieporozumienie i nerwy. Kobiety są dobre jak chodzi o nauczanie dzieci, ale niestety nie 20 chłopa po 20 lat, bo nie potrafią zapanować nad klasą
@rzszamek lol, mogę powiedzieć ze jest dokładnie na odwrót :D
4 klasa technikum, zawodowe z facetem - głównie śmieszkowanie, beznadziejna praktyka i jeszcze gorsza teoria, w ogole niczego się nie nauczyłam
zawodowe z babką - wreszcie porządne lekcje, teoria po której jesteś w stanie zdać egzamin, praktyce była surowa, bo prace musiały być #!$%@? perfekcyjnie, ale za to sprawiedliwa

A co do przykładu z religią - serio? xD dziwi Cię, że nauczyciel
@rzszamek 4 lata religii w technikum z katechetą który na lekcjach grał z nami w karty, śmieszkował, gadał z nami o różnych bzdetach, ale nie o religii ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@DanteVeil też miałem takiego. W sumie to był trochę takim psychilogiem. Coś tam o religii wspominał, się ogólnie to po prostu rozmawiał i starał się prostować życia uczniów.

#!$%@?ł się tylko raz, jak typ z innej klasy
@rzszamek pracownie zawodowe które miałem z facetami wszystkie spoko wspominam, i nawet coś zapamiętałem, nawet coś spytać, załatwić czy nie rozumiesz czego wyjaśnił ci bez problemu. A z kobietami odwrotnie - jedynie pamiętam gdzie ta #!$%@? drze i ma problem o wszystko, inna #!$%@? z książki a jak coś się spytasz to UJ ci do tego nie przeszkadzaj mi prowadzę lekcje