Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zgłosiłem się do konkursu organizowanego przez powstającą dopiero Wroclavię - najnowsze wrocławskie centrum handlowe.

Idea konkursu jest bardzo prosta, chodziło o sklejenie 20 sekundowego klipu z 1-sekundowych ujęć, a to wszystko ma się oczywiście kręcić wokół Wrocławia. Jeśli przypadnie Wam do gustu zamieszczone poniżej 20 sekund to głosować na moją pracę możecie właśnie tutaj. Jeśli Wam się nie spodoba, to resztę nadesłanych filmików znajdziecie tutaj - może swoim głosem sprawicie frajdę komuś innemu, bo znajdzie się tam kilka całkiem przyjemnych produkcji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z góry dziękuję wszystkim Mirkom, nie tylko tym spod tagu #wroclaw
  • 4
@Reepo: No jest to niestety zmora tego typu plebiscytów, ale dzieki Bogu nie do końca tutaj tak jest. Jest nagroda pibliczności, gdzie rzeczywiście decydują głosy znajomych w 100%, ale o pozostałych nagrodach decyduje już niby jury. Dzięki za miłe słowa!
@nicrovishion: materiał zbierałem dla swojego prywatnego projektu, którego(jeszcze) nie skończyłem, ale wszystko sprowadziło się do kilku dni (4-5) chodzenia z aparatem po Wrocławiu. Sam montaż tych 20 sekund to kwestia dwóch wieczorów.