Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dzień dobry Mirabelki i Mirunie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Nie szukam specjalnie atencji jednakże wpadłem na genialne #rozdajo :D

  Z racji tego, że wysyłam do swoich klientów paczki z okazji nadchodzących świąt w których w skład wchodzi karta świąteczna oraz butelka wina wpadłem na pomysł, że wylosuję jedną Mirabelkę lub Mireczka który takową paczkę otrzyma również ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zasady są proste: zielonki out, dając plusa oświadczasz, że masz skończone 18 lat i nie posiadasz sądowego zakazu spożywania alkoholu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Dodatkowo, jeśli osoba wylosowana będzie z #trojmiasto bądź okolic paczkę dostarczę osobiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Losowanie odbędzie się dziś wieczorem koło 19-20 przez mirkorandom.

  Trochę słów wyjaśnienia: nie szukam darmowej reklamy dla swojej firmy, nie zbieram leadów, nie konwersuję wejść na sprzedaż dlatego też nie podaję jej nazwy, adresu strony. Prośba z góry do wylosowanej osoby aby potem nie robiła krytporeklamy wrzucając fotę kartki czy podając link do strony :P

  Zatem, plusujcie, wszyscy plusujcie, plusujcie jak po*&^@%Q@ni (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Wykop na jednym obrazku.
  #truestory #stulejacontent #humorobrazkowy

  odpowiedzi (43)

 • avatar

  Mój świąteczny koteł skończył właśnie pół roku. (ʘ‿ʘ) Zawsze mówiłam, że jak "osiądę" trochę w jednym miejscu to przygarnę zwierzaka, ale nie myślałam, że naprawdę się zdecyduje - zdecydowanie najlepszy wybór! Wyszłam też z założenia, że kot nie wie, że jest kotem i tresuję ją jak psa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To chyba najbardziej bezproblemowe zwierzę, jakie kiedykolwiek miałam. Nic nie niszczy w domu, poszczekuje na ptaki, przychodzi i siada na komendę, jest zazwyczaj bezdźwięczna i nie miałczy, wskakuje na deskę i korzysta z normalnej toalety (dzięki czemu nie potrzebuje kuwety i w domu jest czysto i pachnąco ( ͡° ͜ʖ ͡°)), chodzi na szelkach na smyczy, a ostatnio nauczyłam ją przybijać piątkę (✌ ゚ ∀ ゚)☞. Więc jeśli ktoś ma wątpliwości i mówi, że kota się nie da ułożyć, to... się da. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  W komentarzu zdjęcie w pierwszy dzień w domu. (。◕‿‿◕。)

  #thegirlcontent #nicwaznego #koty #zwierzaczki #dziendobry
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)