Wpis z mikrobloga

Sezon przeziębieniowy w pełni, mnie też niestety nie ominęło :/ na #keto tradycyjne mleko z miodem odpada więc ratuje się rosołem mocy Przepis :
http://klaudynahebda.pl/robimy-rosol-mocy/
Dodałam naszych polskich grzybów zamiast shitake i dodatkowo wołową porcję rosołową. Wiem że kilka składników jest nie ortodoksyjnych ale dzięki nim nawet ze zwykłego kurczaka wychodzi genialny i aromatyczny rosół. #gotujzwykopem
źródło: comment_X8Du13dtTLPwG0uK2f2Q1JmCMTaRiSgW.jpg
  • 14
@chixi: podobnie tutaj! tez przezebiony a nie chorowalem od lat!

moj przepis to rowniez rosol ale tez witamina D, Maca, Chaga mushroom, Reishi Mushroom, Jarrah Miod, kurkuma, imbir, zielona herbata, omega 3 i nie pamietam co jeszcze :-D
@chixi: Zajebisty przepis, nie ma co xD

kupcie sobie dobrego kurczaka (kurczak zagrodowy np. jest podobno całkiem niezły), upieczcie go sobie elegancko na niedzielny obiad wedle ulubionego przepisu, zjedzcie ze smakiem i zostawcie korpus (kosteczki). Na tym też możecie zrobić rosół!


Co jeszcze? Barszcz na jednym buraku? Bigos bez grzybów? Leczo z cukinią? Jaka laska...Rosół na korpusie heheheehehhehehe
@chixi: szanuję Cię za te wszystkie wpisy na tym tagu. gdyby nie Ty to tag by umarł ;d mnie też ostatnio objawy grypy na parę dni wzięły i ratowałem sie fervexem a powiniem prawilnie tak jak Ty ;]