Gorące dyskusje ostatnie 12h

najromantyczniejsza rzecz jaką można powiedzieć mężczyźnie to?

odpowiedzi (68)

#anonimowemirkowyznania
    Chciałbym poznać obiektywną opinię, ewentualnie argumenty do rozmowy, której najpewniej mogę się spodziewać w najbliższym czasie.
    Przedstawię temat w skrócie:

Będziemy mieć z dziewczyna dziecko w kwietniu. Oboje jesteśmy na dorobku. Brak auta. Solidarnie moi jak i jej rodzice zobowiązali się do pomocy finansowej w związku z weselem, ale to dopiero za 1,5 roku. Pozostaje problem samochodu, bo tak: moi rodzice 70 lat, dawno na emeryturze, żyją bez przepychu, a nawet biednie bo wiele nie mają i zadeklarowali się dac 10k (bo więcej nie mają, wychowali 3 dzieci), ale z myślą ze drudzy rodzice dadzą tyle samo.
    Drudzy rodzice w kwiecie wieku lat 45, dobry samochód, 2 mieszkania pod wynajem+swoje, 2 wycieczki w roku must be (sezon letni ciepłe kraje, a zimowy narty) powiedzieli ze nic nie dadzą bo 10k wystarczy a samochód kupimy po ślubie. Ja nie chce nikomu zaglądać w portfel, ale maja jedyną dorosłą córkę! Szkoda mi swoich rodziców bo oni muszą sobie odmawiać do tego stopnia ze jestem w stanie nie wziąć pieniędzy od moich rodziców i kupic byle co za 3-4k za pieniądze ktore mamy odłożone na "czarna godzinę".
    Mirki, co mam zrobić?
    #feels #zwiazki #wesele #odwiadczyny #problem #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
    pokaż całość

odpowiedzi (142)

Jakieś 15 lat temu modne wśród młodzieży było puszczanie sobie sygnałów telefonem XD Coś jak zaczepki lub machanie ręką w massegerze facebookowym. Nie chodziło o to, by ktoś oddzwonił, tylko żeby też puścił sygnał. Zazwyczaj odbywało się to pomiędzy przedstawicielami płci przeciwnej. Warto dodać, że rozmowy wówczas były bardzo drogie. Pamiętam, że dziennie dostawałem sygnały od 10 dziewczyn XD Do każdej trzeba było odpuścić sygnał, bo byłoby to niegrzeczne... XD

#oswiadczenie #heheszki #wykopplus30club #gimbynieznajo #telefony #ciekawostki
    pokaż całość

odpowiedzi (131)