Wpis z mikrobloga

O nienawiści i przemocy słów kilka, czyli jak dostałem bana na jeden dzień za obrażanie zwierząt!

Bana dostałem za 2 komentarze w swoim znalezisku:
https://www.wykop.pl/link/3927341/agresywny-atak-werbalny-na-weterana-cierpiacego-na-ptsd-i-jego-psa-pomocnika/

Mianowicie poszło o człekokształtne i tego, że je obraziłem, bo w odpowiedzi na komentarz @LostInMyDreams stwierdziłem, że nie chciałem człekokształtnych obrażać przyrównując zachowanie tej pani do nich! - Ten komentarz został przez kogoś zgłoszony i moderator go usunął.

Ja widząc to, napisałem kolejny komentarz, że komuś się mój komentarz nie spodobał, bo @ są lepsze.

Z kolei zapytał @indywidualny: czy rzeczywiście mój komentarz komuś się nie spodobał i że, @ są lepsze? I ja mu odpowiedziałem, że jak widać tak! Bo @ zachowują się lepiej.

@Guziec-Taka_swinia_z_afryki napisał, że jakaś @ usunęła komentarz o @

Ja potem wyciągnąłem screna z pierwszym moim komentarzem, który został usunięty o @ i zapytałem czy faktycznie był obraźliwy dla @

No i poleciało kolejne zgłoszenie na ten komentarz. Komentarz został usunięty a ja dostałem za niego tego bana!

Ale żeby było ciekawiej, to po tym usunięciu i zbanowaniu mnie, ktoś zgłosił wszystkie moje komentarze w których użyłem @ - tak, wszystkie te komentarze zostały usunięte - powód? Nienawiść lub przemoc [sic!]

Innych komentarze (ale nie wszystkie) w których występowała @ również zostały skasowane - Niektóre z nich faktycznie były w ostrzejszym tonie od mojego!

Także od dzisiaj, oprócz zakazanego kalafiora #pdk również i @ dołącza do tego grona!

Macie screena znaleziska z pamięci google (tylko pierwszą stronę) zaraz po tym jak dostałem bana - słowo zakazane zostało ocenzurowane :)
https://imgur.com/a/xxOdo

Wołam osoby, które w jakikolwiek sposób zwóciły na mnie uwagę z powodu mojego bana :)


#moderacja #moderacjacontent #banujo #wolnoscslowa #wudwakacontent #afera
Pobierz WuDwaKa - O nienawiści i przemocy słów kilka, czyli jak dostałem bana na jeden dzień ...
źródło: comment_bvyfp7BNKcmmIWyoWbtTIRrJ1KzKTvSe.jpg
  • 84