Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, co się dzisiaj #!$%@? to ja nie wiem.(°°
Jechałem dzisiaj rano trasą #lancut do #rzeszow i jeszcze w Łańcucie wjechała na główną drogę butelkowo zielona Astra 2 kombi.
Od samego początku jechała wolno, 30-40 km/h ale to w mieście normalne (wiadomo Janusze w Paskach, dziadki w kapeluszach czy ludzie gadający przez komórkę)
Jednak za miastem gdzie są dwa pasy jechał dalej wolno do tego środkiem dwóch pasów ciągle lawirując od lewej do prawej (momentami ocierając się o rów i barierki energochłonne)
Długo nie czekałem i wykręciłem 997. Miły Pan podziękował i wysłał patrol. !#ocieplaniewizerunkupolicji
Z 10-15min wlokłem się za nim aż pojawiła się Kianka na sygnale :)
Chłopaki mieli problem bo gość nie za bardzo chciał się zatrzymać ale ostatecznie zatrzymali go na przystanku w miejscowości Krasne.
Cieszę się bardzo, że wyrwałem chwasta i wcale mi gościa nie żal.

Uważajcie i bądźcie czujni na drogach

Pobierz
źródło: comment_F6wrPWiZcB35qIJrw9tSt07UGqhAKtCy.jpg
  • 46
@ZasilaczKomputerowy: Za recydywę powinno się surowo karać, fakt. Dzisiaj po drogach nadal jeżdżą ludzie z zakazem i kilku razowym wpadnięciu na jeździe po pijaki. I nadal nic im nie robią.

Ja jestem za odebraniem auta. Tak samo jak ze szkodą OC... to właściciel ponosi odpowiedzialność za użyczanie samochodu.. tak i nawet jeśli by się okazało że skonfiskowany pojazd ma innego właściciela... to za opłaty holowania, parkingu policyjnego i postępowania by zapłacił
Oczywiście jak zawsze mam włączoną kamerkę to dzisiaj zapomniałem zabrać kartę SD zatem gloria i chwała na Youtube mnie ominie.


@iknife: Skoro zdjęcia potrafiłeś zrobić w trakcie jazdy to co stało na przeszkodzie aby włączyć nagrywanie? (°°