•  

Jaki mam smiech z tych wszystkich frustratów spod tagów #bekazkatoli #bekazprawakow itp. ktorzy najezdzaja na obecny rzad i postuja swoje urojenia przewaznie dodajac 'xDDD' na koncu jako jakąś prawde objawioną. Sondaze niedlugo pisowi chyba do 50% skocza (mimo rzeczywistych bledow i paru osob na stanowiskach, ktore nie powinny ich zajmowac) bo wiekszosci ich rzady sie po prostu podobaja, a ci dalej wierza w swoje mokre sny o przegranej pisu w wyborach i powrotu do stanu poprzedniego. I tak sobie zyja w swoim swiecie, tocząc co chwile beke z wszystkiego co polskie i patriotyczne, niedlugo juz same multi ospena beda tam postowac i plusowac. I razem ze stadem grazyn, ktore produkuja te rakowe komentarze na fb uzbieracie moze w sumie ze 20% dla totalnej w wyborach. Zadnych pozytywnyxh perspektyw dla nich patrzac na zaplecze kadrowe opozycji na szczecie nie ma, a pis jakies smaczki na kampanie ma zachowane na pewno. I pisze to jako osoba ktora traktuje pis jako raczej mniejsze zlo, ale nie zwalczam bo poki co nic lepszego nie wymyslimy. i dostrzegam wiele zlych posuniec,ale porowania z poprzednimi rzadami nie ma.
    #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #polityka

•  

@eleg: bez kozery powiem 500% (✌ ゚ ∀ ゚)☞

źródło: pbs.twimg.com

•  

@eleg piszesz że na szczęście nie ma nic co zagrozi pisowi, ale za chwilę dodajesz że traktujesz pis jako mniejsze zło xD

Może jeszcze powiedz, że nie głosowałeś na pis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Nikt nie głosował, sami się wybrali ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  
      L...........s

+3

@eleg: pis to lewactwo
      Nie wrzucaj do jednego wora wszystkich krytykujących pis
      Jest masa konserw i centroprawicy,ktora nie trzyma z tymi tfu socjalistami

•  

i dostrzegam wiele zlych posuniec,ale porowania z poprzednimi rzadami nie ma.

@eleg: No nie ma. Tak złodziejskiego, zuchwałego i bezczelnego rządu to my jeszcze w historii III RP nie mieliśmy.

PO to nawet do nich startu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@eleg: PO miała jeszcze większe poparcie. Gdzie jest teraz PO? xd

PiS skończy tak jak zaczął - z hukiem i żenadą. Myślisz, że po co chcą grzebać w ordynacji? Banda narodowych polskich idiotów...

•  

@Lord6Infamous racja - jak napiasalem tez mnie krew czasem zalewa. Ale do najblizszych wyborow nic lepszego sie nie stworzy niestetym.

•  

@smieja_im_sie_pysie okaze sie. Przyjmijesz jakis zaklad ze pis po wyborach parl. bedzie rzadzil samodzielnie?

•  

@eleg: Jak jeszcze chamsko napierdolą w ordynacji wyborczej to z pewnością.

Partia miernot dla miernot.

+: Kempes, p...........e +31 innych
    •  
      c..............z

+13

@eleg: > I tak sobie zyja w swoim swiecie, tocząc co chwile beke z wszystkiego co polskie i patriotyczne, niedlugo juz same multi ospena beda tam postowac i plusowac

To, że ktoś nie jest za PiS nie oznacza, że toczy bekę. Mi tam bliżej do płaczu niż beki, ale okay. Nigdy też nie rozumiałem tego, że dyskutując z pisowcem jestem z góry uznawany za zwolennika PO. Jakbyśmy nie mogli dostrzegać błędów obu parti. I to i to chlew, ale co nam da wyzywanie się wzajemnie od sojuszników świń i cieszenie japy, gdy drugiemu powinie się noga. Głupimi ludźmi łatwo manipulować, a Polacy sraja teraz na siebie, stoją po dwóch stronach barykady i pozwalają tym darmozjadom robić swoje. Jak możecie pluć na siebie w obronie jakichś gnid? Nigdy tego nie zrozumiem. Walczcie za siebie, nie za polityków - to chyba jest patriotyzm. Bo Polska, mój drogi to nie tylko historia i flaga, a przedewszystkim społeczeństwo ( w tym ludzie, których byś wygnał w imię "słusznej" idei).

•  

Nigdy też nie rozumiałem tego, że dyskutując z pisowcem jestem z góry uznawany za zwolennika PO

@chudywyzyskiwacz: Bo tak nasz naród został "zaprogramowany". I PO i PiS mają żywotny interes w podtrzymywaniu tego konfliktu - bo rodzi "wrażenie", że w Polsce mamy tylko dwie partie a każdy z uprawnionych do głosowania obywateli musi opowiedzieć się po którejś ze stron.

Mimo że... nie musi. Jako naród mamy możliwość posłania wszystkich polityków na "zasłużone" wakacje (w pierdlu, na przykład) - ale, ponownie, zostaliśmy zaprogramowani tak, że my tej możliwości po prostu nie widzimy, godzimy się na to, że rządzą nami te same mordy. Ofiary bronią swojego kata... i jednocześnie płaczą, że kat jest zły.

No jaja jak berety.

•  
      c..............z

0

@mnik1: Kapitanie, działania polityków akurat ogarniam, denerwuje mnie ta bezmyślność potencjalnego rozmówcy. Pozostało robić swoje, żeby moje dzieci kiedyś miały normalne życie. Skończę meda, będę siedział na dyżurach i zarzynał się na śmierć, żeby moje dzieciaki nie stały sie przypadkiem takimi kukiełkami i miały wszystko, czego będą potrzebować (jeśli uda mi się to połączyć z pracą ofc.). Wszystko w rękach rodziców. Nie możemy wychować kolejnego pokolenia idiotów.

•  

@chudywyzyskiwacz: Dokładnie tak. Rządzić nami będą "elity", które sami sobie wychowamy.

•  

@eleg: ja po prostu uważam polaków za debili, dlatego niczemu się nie dziwię. Ale pośmieszkować sobie mogę xD

•  

@mnik1 niestety tak dziala demokracja, ze spoleczenstwo na dluzsza mete sie polaryzuje. Ja w ogole demokracji szcegolnie nie powazam (wiem ze jade korwinem, ale co zrobic...) i uwazam ze JAK NA warunki demokratyczne to rzad mamy przyzwoity.

•  

@eleg: Przyzwoity rząd PiS? Wskażesz nazwisko jednego kompetentnego ministra, który w zakresie swoich obowiązków zrobił coś pozytywnego dla kraju?

•  

@Logytaze nawet jak wskaze to zaraz znajdziesz argumenty przeciw i byc moze bede sie nawet mogl z niektorymi zgodzic, bo jak mowilem pis to mniejsze zlo. Ale np. Morawiecki i walka z oszustwaminna vacie to jest pozytyw z wielkimi skutkami finansowymi.

•  

@eleg:
      Odnoszę wrażenie, że wyższość PiS nad opozycją to jakiś dogmat, przyjmowany kompletnie bezrefleksyjnie, bez żadnego uzasadnienia. Bo niby gdzie ich rządy są lepsze?

W polityce zagranicznej mamy kompletną porażkę. Popadamy w konflikt z państwami zachodnimi i UE, nie znajdując nic w zamian. I po co? Żeby Szyszko mógł sobie wycinać drzewa? Żeby Ziobro mógł wsadzać kolesi do sądów? Przecież na konflikcie z UE Polska w ogóle nie korzysta. A te wszystkie trójmorza i podobne pomysły zostały rozjechane przez Macrona na jednej wycieczce. Waszczykowski, w porównaniu z Sikorskim, leży i robi pod siebie-szkoda, że my razem z nim.

Gospodarka? Zadłużamy się na potęgę pomimo dobrej koniunktury, wskaźniki są podobne jak w czasach kryzysu. A dzięki populistycznej obniżce wieku emerytalnego będzie jeszcze gorzej.

Wojsko? Macierewicz i nic więcej nie trzeba dodawać... Siemoniak z całą pewnościa był lepszy.

Edukacja? Mamy tylko bałagan, z którego nie wiadomo, czy cokolwiek lepszego wyniknie-uczniowie gimnazjów mieli przecież dobre wyniki w porównaniu z rówieśnikami z innych państw.

A może jara Cię obrzucanie sądów błotem i próby ich upolitycznienia? To zwróć uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze, "zreformowany" TK pracuje fatalnie, znacznie spowolnił i nie ulega wątpliwości, że działa na skinienie Partii-uważasz, że takie powinny być wszystkie sądy? Po drugie, mechanizmy, jakie stwarza PiS, będzie mogła wykorzystać w przyszłości opozycja. Bo jeśli PiS może sterować sądami, to dlaczego nie PO po powrocie do władzy? Chcesz tego?

I nie, nie twierdzę, że opozycja jest wspaniała. Ale Ty twierdzisz, że PiS to mniejsze zło, co nie ma żadnego pokrycia w faktach. I co gorsza, szereg osób mających takie zdanie zaprzestaje krytyki PiS, usprawiedliwia go, nie kontroluje władzy. A to jest zachowanie z gruntu antyobywatelskie i szkodliwe

•  

@mnik1: Zuchwałego i bezczelnego owszem ale na pewno nie złodziejskiego (nie głosowałem na nich i nie zamierzam)

•  

@eleg w wiekszosci krajpw ludzie narzekaja na swoje rzady niezaleznie od tego czy sa dobre czy słabe. A na wykopie niczym w Korei Polnocnej - kolejne multikonta wychwalaja pod niebiosa.

+: Tarec
    •  

@eleg: odnoszę takie wrażenie, że część pisowych trolli ostatnio dostała przykaz pisania: "Nie jestem za pisem ale jest ok w porównaniu z ... (tu wstaw sobie co chcesz). Do tego zobaczcie jacy kompetentni, dbają o ludzi etc". Dochodzi tłumaczenie, że przecież większość popiera pis i tym podobne bzdety. A skoro większość to na pewno ma rację. Ja zawsze powtarzam, że jak większość zacznie kraść to nie znaczy, że kradzież jest ok.
      Kolejny przykład, przeciętny poziom wykształcenia wyborcy pisu. I tu już robi się kurwę z logiki bo jestem ciekaw czy oddałbyś zarządzanie firmą Januszowi lub Grażynie co to ledwo podstawówkę skończyli. Nie? No popatrz ale uważasz, że w sprawach tak ważnych jak zarządzanie państwem mają odpowiednie kompetencje i są dobrym wyznacznikiem woli narodu. Ja bym to nazwał wolą 500+ i tyle.
      O arogancji lvl master, bucie, cynizmie wręcz niespotykanym chyba do tej pory w polityce nie wspomnę.
      Ja nie kupuje tych bajek. Inna sprawa, że za to, że nie popieram pisu zostałem wrzucony do worka zwanego lewak. WTF? Najbardziej lewicowy rząd chyba ostatnich 30 lat! Swoją drogą drodzy pisowcy, "lewak" jest to nazwa broni białej ale kto by się tym przejmował, hasło dobrze brzmi bo kojarzy się z lewą stroną której tak prawdziwi Polacy nie lubią. A potem stają w kolejce po 500+, 13-stki, 14-stki, wcześniejsze emerytury, inne scojale i tylko drą ryja: Wincej!!!!
      I jeszcze tylko jedno, pis kupuje wszystkich tych swoich "wyborców" starą rzymską zasadą - chleba i igrzysk. I tu się zastanów jak marny poziom trzeba reprezentować żeby dać się nabierać na tak stary numer.
      Koniec, wracam do pracy bo ktoś musi płacić podatki żeby na 500+ i inne socjale było

•  

@eleg: zapomniałeś, że JE Tusk wróci na białym koniu, przegoni demony ciemnogrodu, a Biedroń zostanie prezydentem

•  

@DaneQ tak samo zostales wrzucony do worka z lewakami jak ja z trolami pisowskimi. Nie moge udowadniac ze nie jestem wielbladem. Arogancje to prezentowali prominentni politycy PO kiedy mowili co mysleli bo nikt ich nie slyszal - na nagranych tasmach. Owszem gospodarczo rzad jest lewicowy. Tez jestem przeciwnikiem 500+ (przynajmniej w takiej postaci), tak chaotycznej reformy edukacji(sam fakt likwidacji gimnazjow popieram), wariacji z abonamentem i nadawaniem tvp, ktora rzeczywiscie lubi przekolorowac rzeczywistosc (tak samo jak tvn oczywiscie), jakies wariacje na temat wolnych niedziel itp. Ale nikt juz nie pamieta jak tusk chwalil sie ze kazdego kto podniesie podatki osobiscie wyrzuci, jak zamiatal (ja go z reszta rozumiem, ratowal swoj tylek) afere tasmowa, jak zwial z kraju bo mial przegrane wybory na posadke od Merkel, mimo ze mowil ze sprawy polski i w Polsce sa dla niego najwazniejsze. To byly sprawy absoullutnie fundamentalne w ktorych PO po prostu klamalo. Juz nie wspomne o zafundowaniu Polsce bardziej skretynialego prezydenta pd Wałesy, ktory na szczescie okazal sie ich gwozdziem do trumny.

•  

@eleg: Komorowski jakos przed wyborami tez mial bardzo wysokie poparcie. To ze wiele ludzie na nich glosuje to nie oznacza ze maja racje.

•  

@kajmada komorowski to niestety idiota(przykro to az mowic o b. Prezydencie), ktory nie umie naawet na ulicy z prostumi ludzmi pogadac bez kompromitacji z jego strony. Przeciez gdyby komorowski powiedzial, ze on jest zajety prezydentura i zadnej rozleglej kampanii nie bedzie prowadzil, to by w 1 turze wygral. Kolejny dowod ze bandzie, ktora przrgrywa wybory wlasciwie juz wygrane nie mozna powierzyc rzadow bo sie nie kwalifikuja.

•  

PO to nawet do nich startu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mnik1: XDDDDD

PO własnie liczy na taki elektorat który ma krótką pamięć :))

•  

@eleg: widzę, że jednak muszę się jeszcze dzisiaj udzielić. Skoro bawimy się w wyliczanki no to tak na szybko z głowy:

Arogancje to prezentowali prominentni politycy PO kiedy mowili co mysleli bo nikt ich nie slyszal - na nagranych tasmach
      pełna zgoda nie przeczę, jednak kto zyskał na tasmach? kto nie został dziwnym trafem nagrany? kto nagradza oficerów prowadzących Falentę? kto jako pierwszy miał dostęp do taśm?
      Na spokojnie sobie odpowiedz, jeśli myślisz, że pisowcy są tacy biali to i tak Cię nie przekonam

Owszem gospodarczo rzad jest lewicowy
      no to niech przestanie się nazywać prawicowym - albo albo

Tez jestem przeciwnikiem 500+
      ???? yyyy flagowy produkt obecnego rządu, zresztą zaraz ten temat jeszcze się pojawi

tak chaotycznej reformy edukacji(sam fakt likwidacji gimnazjow popieram)
      Przecież edukacja jest podstawą przyszłości społeczeństwa! Jeśli ktoś niszczy system edukacji na potrzeby tępej propagandy i cofa nas do początków pruskiego systemu oświaty to raczej nie chodzi mu o dobro obywateli. A poczekaj na pis i tak w zdecydowanej większości głosują ludzi bez wykształcenia lub słabo wykształceni. Przypadek, nie sądzę

wariacji z abonamentem i nadawaniem tvp
      oglądalność TVP mam nadzieję pokazuje rzeczywiste poparcie dla tego "rządu"

nikt juz nie pamieta jak tusk chwalil sie ze kazdego kto podniesie podatki osobiscie wyrzuci
      ja pamiętam, pamiętam również "500+ na każde dziecko przed wyborami, że jest pełno pieniędzy w budżecie, niższy zus etc, a jak na razie daniny rosną, pamiętam również, że antek smoleński nie miał być mo (swoją drogą skrót dość zbieżny z jego kumplami)

absoullutnie fundamentalne w ktorych PO po prostu klamalo
      tak samo jak pis i cała reszta polityków. Wrak ze smoleńska miał być po wyborach a oni po wyborach nawet oczu w stronę rassijii nie podnoszą z jakiegoś dziwnego powodu, skłócają nas z zachodem i wprowadzają wschodnie standardy

Ta dyskusja nie ma sensu bo nie rozumiem czemu bronisz pisu? Przecież sam widzisz (tak twierdzisz), że jadą po bandzie ale ośmiorniczki za 30pln są ważniejsze niż misiewicze, podkomisje, skok na TK, swoją drogą firmowany przez prlowskiego prokuratora. Nie tędy droga

•  

@DaneQ lepsza suwerenna polityka z bledami, niz poddanstwo ue i niemcom jak za dawnych lat- bo oni na pewno lepiej zycza sobie niz Polsce. Sa obszary w ktorych po bylo byc moze lepsze i sa obszary w ktorych lepszy jest pis, a zarzcac sporo mozna obydwu partiom. Wg mnie bilans wychodzi na plus, nawet posel Trzaskowski, ktroego na 1 rzut oka uwazam za jednego z niewielu sensownych w tej partii zauwazyl, ze pis rzeczywiscie odnosi w pewnych obszarach sukcesy i stad jego wysokie poparcie (cyt. z pamieci jak byl zapytany o ten sondaz gdzie chyba bylo 46% do 18 dla pisu). No i wazna sprawa blokowania imigracji z azji i afryki - tutaj pis popieram w 200%.

•  

@eleg: suwerenna? Wybacz ale współczesny świat to sytem naczyń połączonych i stawanie z boku tej całej konstrukcji oznacza marginalizowanie się na własne życzenie. Wiz do san escobar jeszcze nie wydają ale możliwe, że niedługo będzie to jedyna wiza obok tej do krld którą będzie można bez problemu w tym kraju dostać. Do tego w naszej sytuacji geopolitycznej, nie oszukujmy się, wielki brat tylko czeka aż wszyscy będą nas mieli w dooopie. Bo weźmie sobie to co uważa, że mu się zwyczajnie należy. A reszta rozłoży rączki i powie, że nie ma ochoty ratować mocno wypiętej w ich stronę doopy.
      W jakich obszarach pis odnosi sukcesy? Bo jakoś nie zauważyłem. Zaraz pewnie wyciągniesz ściągalność podatku VAT, ok zgoda. Ale jakoś nie widzę chęci po ich stronie naprawy fatalnego systemu, poprawa jest poprzez przykręcanie śruby wszystkim, nawet tym uczciwym. A to jest dalej ten sam mechanizm co był tylko bat wyciągnęli większy. Szczerze, szlak mnie trafia jak co miesiąc dostaje informację od księgowej o wysokości podatku który muszę zapłacić, miało być lepiej a wcale nie jest. To, że ktoś ubiera swoje działania w ładne słówka nie oznacza, że one takie rzeczywiście są. Znowu jak w zeszłym roku okaże się, że ta cała nadwyżka w vacie wynikała z wstrzymania zwrotów podatnikom. Czyli co? Do tych jakże wyklętych (zresztą słusznie) zatorów płatniczych w firmach teraz jeszcze państwo dokłada swoje 3 grosze. Te wszystkie ładne obrazki, które z uporem maniak pis maluje przed oczami tłumu okazują się bohomazami jeśli tylko podejść i przyjrzeć się z bliska.
      Ja już mam swoje pare latek. Edukacje kończyłem jak gimnazja mieli dopiero wprowadzać. Pare razy na wyborach byłem. Tak po prawdzie to chodzę na wszystkie wybory. Kiedyś byłem idealistą i dawałem się nabierać na głodne kawałki jednak myślę, że z czasem nabrałem doświadczenia i już nie jestem taki naiwny.
      Nie ma idealizmu, nie ma wielkich idei, jest tylko chłodna kalkulacja. A w zderzeniu z nią pis i ta całe jego mistyfikacja wali się jak domek z kart.
      Jeszcze tylko w kwestii migracji. Nie jestem jej zwolennikiem ale weź pod uwagę, że przy obecnych nastrojach społecznych żadna inna partia nie odważyłaby się na ściąganie "inżynierów". Więc to też argument mało trafiony.

•  

Przyjmijesz jakis zaklad ze pis po wyborach parl. bedzie rzadzil samodzielnie?
      @eleg: ja przyjmę. Proponuję co następuje:
      1. 100zł, że PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych nie zdobędzie większości konstytucyjnej (307+ posłów)
      2. 300zł, że PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych nie zdobędzie samodzielnej większości zwykłej (231+ posłów)
      3. 100zł, że PiS w najbliższych wyborach parlamentarnych nie wygra (nie zdobędzie największej liczby głosów)
      4. kryteria 1-3 obowiązują niezależnie. Przykładowo jeśli PiS zdobędzie 250 mandatów, to ja płacę 400zł, a Ty 100
      5. zakład uznaje się za niebyły w przypadku wprowadzenia istotnych (mających wpływ na wynik) zmian do ordynacji wyborczej. Odwołanie zakładu z tej przyczyny odbywa się na wniosek dowolnej strony zakładu, zgłoszony najpóźniej przed rozpoczęciem kampanii wyborczej.
      6. wygraną realizuje się poprzez wskazanie konta dowolnej działającej w Polsce organizacji pożytku publicznego. Strona przegrana dokonuje wpłaty na wskazane konto i publikuje wiarygodny dokument potwierdzający ten fakt. Wolno cenzurować prywatne dane :)

Wchodzisz?

•  

@eleg:
      - UE ma na nas wywalone,
      - Trybunał Konstytucyjny rozwalony, na sędziów teraz wybiera się polityków PISu (byłych senatorów i posłów),
      - Prezes TK obraża się na media, utajnia rozprawy, zakazuje wpuszczania mediów na salę. Szkoda tylko, że nie podchodzi tak restrykcyjnie do wizyt polityków,
      - wraku nadal nie ma,
      - prawda o katastrofie do nas nie dotarła mimo usilnych starań komisji smoleńskich,
      - media przychylne władzy bogacą się na potęgę dzięki spółkom SP,
      - telewizja publiczna wciska propagandę bez nawet najmniejszych starań aby to ukryć,
      - przejadamy okres światowego wzrostu gospodarczego, wszystko idzie na wydatki bieżące, inwestycje leżą,
      - Polska nie jest już liderem wzrostu gospodarczego w regionie,
      - dalej ma się obywateli w dupie, propozycje ustaw i referendum wrzuca się do kosza,
      - podporządkowują sobie sądownictwo pod swoich. Teraz Minister Sprawiedliwości, który jest jednocześnie Prokuratorem Generalnym może odwoływać prezesów i wiceprezesów sądów bez podania żadnej przyczyny oraz bez żadnych konsultacji. Proponują aby ten człowiek i jego partia miały większość w KRS oraz chcą skracać kadencje konstytucyjnym organom w kraju. Nazywają to reformą, wystarczy spojrzeć na TK aby uzmysłowić sobie jak wygląda ich polityka kadrowa. Prawdziwych, merytorycznych sposobów na reformę sądownictwa nie ma.
      - spółki SP wykorzystywane są do walki politycznej. Tworzona jest fundacja zarządzana przez polityków PIS, która za pieniądze spółek wykupuje kampanię wykorzystująca nieprawdziwe informacje do promowania reform PIS. Kampanie tworzy spółka założona przez ludzi PIS w sposób nielegalny (w momencie założenia pełnili funkcje dyrektorskie, a dyrektorzy mają zakaz zasiadania we władzach spółek handlowych).
      - Misiewicze, właściciele aptek i budek z kebabem nagle zaczynają robić karierę niczym Dyzma.
      - Minister sam sobie nadaje medale a później odmawia ich przyjęcia.
      - Minister Szyszko pomylił stodołę z willą w oświadczeniu majątkowym, nie spadł mu nawet włos z głowy,
      - PAD ułaskawia swoich przed wydaniem prawomocnego wyroku (czyli ułaskawia niewinnych) po to aby mogli dalej pełnić funkcję w rządzie PIS,
      - MON rządzi Macierewicz, który według zapewnień z kampanii nie miał pełnić tej funkcji.
      - helikopterów brak, termin ich zakupu jest co chwilę przekładany,
      - cofnięto wiek emerytalny mimo, iż już teraz ZUS ma dziesiątki miliardów długu. Niech martwią się inni czyli młodzi.

To wszystko co mi tak na szybko przyszło do głowy. PIS to nie jest mniejsze zło, to jest zło w czystej postaci.

na takie wpisy jest specjalny tag #polityka

•  

@rineo nie no o 5 stow to sie nie mam w zwyczaju zakladac ;d, ale jesli zechesz to moge przyjac zaklad na Twoich warunkach o symboliczna stowke, o to o czym pisalem - czy bedzie wiekszosc 231+. Zgoda?

•  

@eleg: 300 złotych i zgoda. Mamy ponad dwa lata na uskładanie, więc szału nie ma :)

•  

#bekazkatoli

@eleg: jesli cos jest smieszne to nic z tym nie zrobisz

•  

@rineo ok akceptuje ;) 3stowki o 231+

•  

@eleg: ok. Machnę o tym wpis, coby nasze zobowiązanie stało się publiczne :)

•  

@rineo to mnie dopiero fanatycy opzycji obsmieja:d okej

•  

@eleg: a mnie dobrej zmiany. Takie życie w internetach :D

•  

@Kempes: Proszę, nie jedź fejkami, to nieładne(╯︵╰,)

•  

@Logytaze nie lubię pisu ale panie minister cyfryzacji chyba robi dobra robotę

+: Tarec
    •  

Jako naród mamy możliwość posłania wszystkich polityków na "zasłużone" wakacje (w pierdlu, na przykład) - ale, ponownie, zostaliśmy zaprogramowani tak, że my tej możliwości po prostu nie widzimy,

@mnik1: Ja widzę. Po prostu się z tym nie zgadzam. 'Polityka wolna od polityków' niezawodnie kończy się dyktaturą. Nawet jesli władzę przejmie ruch społeczny, naturalna rzeczą jest przekształcenie ruchu w partię (lub partie).

•  

Sondaze niedlugo pisowi chyba do 50% skocza (mimo rzeczywistych bledow i paru osob na stanowiskach, ktore nie powinny ich zajmowac) bo wiekszosci ich rzady sie po prostu podobaja, a ci dalej wierza w swoje mokre sny o przegranej pisu w wyborach

@eleg: PO miewało do 60%

pisowskie 42% dość marnie przy tym wygląda

aha no i PiS będzie rządzić wiecznie, tak jak PO

+: Ex3
    •  

ok. Machnę o tym wpis, coby nasze zobowiązanie stało się publiczne :)

@rineo: wołaj jakby co, chętnie zobaczę koniec tej historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h