Wpis z mikrobloga

Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (357)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @sickonce @Lizbona @ruup @Asymilat @pestis @Reikor @dniam4 @mccloud @LeMuras @kam966 @Wojciechovsky @BigMilk @qdt2k @skitteles @macoomba @MarianKielbasa @Gensek @WujekGraczyk @Devih @roadToBordo @Intelekt @Kar1945 @Czaki_Cie_Zje @juzekk8 @dylann @Anteras @chaoss @ssoo @4P05T4T4 @dzazzio @Jarosuaf6 @robizx @
@k1fl0w: pewnie cala Afryka potrzebuje pomocy socjalnej albo schronienia,tylko co z tego? Ja nie zamierzam #!$%@? całe dnie zeby z moich podatkow utrzymywac leni,500+ juz wystarczy
@Wujek_Fester: akcja fajna,najlepiej niech się nią zajmują fundacje jak ta Miriam Shaded,tacy ludzie mają rozeznanie w srodowisku i trafią do Polski prawdziwie potrzebujacy a nie cwaniaki na siedmiu paszportach
dlaczego tylko pomoc dla chrześcijan i jazydow?


@k1fl0w: bo to moi bracia w wierze i za przekazane pieniądze nie zapłacą przemytnikowi żeby nielegalnie dostać się do Europy i obciąć mi głowę za innowierstwo, proste¯\_(ツ)_/¯ Spamujesz spamlistami na tematy polityczne, to może chociaż raz byś jej użył z pożytkiem i wypromował zbiórkę na kogo tam chcesz, a nie tu bóldupisz.