Wpis z mikrobloga

Jak zrobić cztery 120 mm wentylatory LED RGB za 75 złotych?
Cześć i czołem. Dzisiaj trochę niestandardowo bo bez recenzji, a z... poradnikiem. I to nie byle jakim, bo stworzonym przez naszego czytelnika o nicku "RyszardGTS"! ( ͡° ͜ʖ ͡°) W skrócie - po lekturze dowiecie się jak zrobić domowe wentylatory z oświetleniem RGB LED, które nie kosztują milionów monet. Poradnik jest uniwersalny, więc zastosować można go na nieco lepszych śmigłach. Efekt? Cóż, zależy oczywiście od gustu. Trzeba jednak pamiętać, że zgromadzoną przez Ryszarda wiedzę można wykorzystać do podświetlenia czego innego. Sama publikacja skierowana jest do laików i każdy krok ma odpowiednie zdjęcie:

https://www.purepc.pl/poradniki/jak_zrobic_cztery_120_mm_wentylatory_led_rgb_za_75_zlotych

Macie jakieś pytania? Ryszard chętnie na nie odpowie pod tekstem. Zaś jeśli sami macie ochotę coś opublikować na łamach PurePC - piszcie śmiało. Czy to tutaj, prywatnie lub też mailowo. Nie gryziemy. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#purepc #komputery #pcmasterrace #diy #majsterkowanie
Pobierz PurePCpl - Jak zrobić cztery 120 mm wentylatory LED RGB za 75 złotych?
Cześć i czołe...
źródło: comment_l5Va4X0mkO0ZNN0dh1oVrLYl4YzsaKee.jpg
  • 8
@PurePC_pl: wiem, widziałem, konta specjalnie tam zakładać nie będę dla jednego komentarza gdy ktoś od was się tutaj udziela ;) Takie 'skręcanie kabelków' po prostu nie jest pewnym połączeniem.