Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wkurwiają mnie te głupie amerykańskie komedyjki w których brzydki spierdolony stulejarz na końcu ma miłość/seks z najładniejszą i najpopularniejszą dziewczyną w szkole (często w takich filmach laska rzuca umięśnionego modela 10/10 xD). Ogarnięty stulej wie, że jest to fantastyka jak np. Władca Pierścieni. Niestety jakiś % stulejarzy daje się nabierać na głupstwa pokazywane w tych filmach i później kończy się to depresją, lub samobójstwem.

#tfwnogf #przegryw #film
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

• odpowiedzi (44)

Zajebiście podoba mi się to, że w obecnych czasach kiedy jakiś mireczek się spyta gdzie może obejrzeć jakiś konkretny film/serial, to dostaje odpowiedzi typu "Netflix", "HBO Go", "Amazon" itd. Czasy się zmieniają, i jeszcze pięć lat temu szły by z polecenia jakieś pirackie gównostronki typu iitv, kinomaniak itd. Nie chodzi mi o to, że niby ja nie piraciłem seriali czy filmów. Dążę do tego, że w obecnych czasach, piracenie ma mniej sensu, kiedy za śmieszne 13 zł miesięcznie masz Netflixa w 4K. Wiadomo, że nie obejmuje on wszystkich produkcji, i co do najnowszych seriali dalej trzeba używać torrentów, ale wszystko zmierza w pięknym kierunku. Coraz mniej piractwa w Polszy i ogólnie na świecie, więc coraz bardziej twórcy są doceniani, dzięki czemu coraz więcej genialnych artystów będziemy mieć na świecie. Coś pięknego.

#showmax #hbogo #amazon #netflix #seriale #filmy i może trochę #spotify (również fantastyczny serwis)
    pokaż całość

odpowiedzi (56)