Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witam łysiejących mirków ponownie ( ͡° ͜ʖ ͡°) 8 miesięcy po przeszczepie włosów i sytuacja ma się coraz lepiej ;) Zresztą - zobaczcie foty. Włosy siwo-jasne, bo dostały słońca na urlopie.
    Przód jest bardzo, bardzo fajny, tył się zagęszcza, ale z racji ograniczonych zasobów większość poszła na przód. Do 12 miesięcy jeszcze trochę czasu, także powinno się jeszcze poprawić. Jak na solidne NW5 jest naprawdę dobrze.
    W tym roku na wakacjach nie musiałem przynajmniej chodzić w kapeluszu cały czas :D
    Drugi zabieg na 2500-3000 graftów na tył i można o łysieniu zapomnieć do śmierci.
    Dla wszystkich piszących do mnie na PW - naprawdę wszystkie informacje są na tagu #kubasprzeszczepia. Pisało do mnie kilkadziesiąt osób i czasami ciężko po raz 50 pisać te same informacje.
    #zakola #lysienie
    pokaż całość

odpowiedzi (44)

Scenka rodzajowa na Limance. Na każdym planie coś się dzieje ;) Wybranie się z aparatem na któreś ze starych osiedli Łodzi w niedzielne popołudnie to w zasadzie gwarancja ciekawego spotkania :)

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie

odpowiedzi (25)

https://mirkolisty.pvu.pl/list/N5GnPpbYGLgIdTvh

Zapraszam zapisywać się do #mirkolisty odnośnie afer na wykopie (i chodzi WYŁĄCZNIE o afery wykopowe z moderacją, a nie jakieś kurwa karpatki czy to że cię oszukali na OLX) - potrzebna jest grupa szybkiego reagowania, bo moderacja zazwyczaj wyjątkowo szybko zdejmuje niewygodne znaleziska na swój temat.

#afera #wykop #moderacja #moderacjaconten #bekazpodludzi #bekazmoderacji
    pokaż całość

odpowiedzi (43)