Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Do wuja Wacława, @a__s @m__b @wykop @maciejkiner - kiedy w końcu zaimplwmwntujecie funkcje, że jak patusy z tagu danielmagical zaspamują nocną to da radę przeglądać w ogóle gorące z rana? Dzisiaj nie ma kompletnie niczego w gorących 6h poza jednym wpisem, niektórzy nie widzą niczego. Mówiliście już o tym dawno, że będzie działać jak należy - tymczasem na androidzie nie widać niczego.
  Macie największy przyrost użytkowników od dłuższego czasu, rekordowe zyski, a wy zamiast coś zmieniać to wsadzacie reklamy na mobilną apkę i banujecie za przekleństwa jednocześnie dodając funkcje ich auto-cenzurowania. Na Wykopie jest fala zielonek - troll kont politycznych, kompletnie nie da się zgłaszać ich za multikino bez podania innej nazwy użytkownika. Sorry, jeśli ktoś w ciągu tygodnia istnienia na Wykopie dodaje 30 politycznych znalezisk i jak pomyslicie, że zbliżają się wybory to zacznie coś już się dodawać w glowie.
  Plz ogarmijcie serwis, patusy danielmagicala prędzej czy później odkryją discorda, a normalni, wartościowi userzy przerzuca się na Reddita

  #wykop #zalesie
  pokaż całość

  odpowiedzi (104)

 • odpowiedzi (36)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Jestem z #niebieskipasek kilka miesięcy, i jego siostra się wychodzi za mąż pod koniec września. Młodzi sobie wymyślili, że świadkowie będą jednocześnie swoimi osobami towarzyszącymi. I tak jego siostra wybrała jego i swoją psiapsółę, jej przyszły mąż odpowiednio swoich. Czyli - mój niebieski idzie z laską wybraną przez jego przyszłego szwagra. Wychodzi na to, że ja w tym weselu nie wezmę udziału a on będzie z jakąś laską bawił się całą noc. I nie wiem jak do tego podejść, czy ja histeryzuję i #logikarozowychpaskow mi się łączy z zazdrością, czy takie coś jest w porządku i powinnam to zostawić dla siebie.
  On na początku się sprzeciwiał, ale nie chce robić siostry przykrości i koniec końców na to poszedł.

  #zwiazki #zalesie #rozowepaski

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  pokaż całość

  odpowiedzi (67)