Wpis z mikrobloga

Hej mirki i mirabelki z #gryplanszowe, #grybezpradu i #planszowki czas na małe #rozdajo. Zwycięzcę losujemy w niedzielę 24.09.2017 o 23:35 przez mirkorandom. A do wygrania będzie gra..., a no właśnie że wcale nie gra. Żadna tam jakaś bieda gra co leży w magazynie i nikt jej nie chce, no może oprócz pająków.

Otóż do wygrania będzie kod na 100zł do wykorzystania w naszym sklepie: www.planszowe.pl ()

Przy okazji przypomnę, że cały czas mamy przedsprzedaż na Star Realms - rewelacyjnej karcianki decbuildingowej, która niedługo ukaże się języku polskim i związany z tym osobny konkurs - szczegóły na naszej stronie.

PS
A czy wspominałem, że można u nas płacić w #bitcoin ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 36
@planszowe_pl: Szanuje, że sklep z rodzimego miasta się tutaj tak fajnie ogłasza. Blood rage z organizerami od was czeka sobie w szafce na kolejną okazję do zagrania! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Grał ktoś u Was może w T.I.M.E. Stories? Ostatnio na nie zwróciłem uwagę, a nie znam nikogo kto by w to grał. Na gamegeeks ma wysoki ranking, a i dodatków ma sporo więc zabawy i zakupów
@DarkMi: Gra jest naprawde spoko, pod warunkiem, że scenariusz jest dobry. Osobiście grałem w 3 scenariusze i dwa razy bawiłem się świetnie. Największą wadą jest brak regrywalności, ale jeśli kiedykolwiek grałeś w rpg fabularne i gra sprawiała Ci przyjemność - to jest to pozycja obowiązkowa.
@planszowe_pl: A możecie polecić coś dla ~4 osób gdzie gra toczy się "pokojowo"?? ( ͡º ͜ʖ͡º) Chodzi mi o to żeby rozgrywka nie polegała w głównej mierze na atakowaniu przeciwników (w towarzystwie nawet asteroidy z Terraformacji powodują grymas złości na niektórych twarzach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Grałem i bardzo mi się podobała Terraformacja marsa, Puerto Rico, Osadnicy z Catanu. I czegoś w