Wpis z mikrobloga

#xiaomi Dzisiaj mija 60 i ostatni dzien batalii z chinczykiem. O telefon, wyslalem go w lipcu, zepsul sie wyswietlacz po 10 dniach uzytkowania. Chinczyk nawet go nie odebral mimo 10 prob doreczeni, gdyz kaze mi zaplacic dodatkowa kase. Wymienilem z nim okolo 100 wiadomosci. Dzisiaj peklem, napisalem w skrocie. Zeby sie #!$%@?. Nie mam sily na tych smieci. Jestem 1k w plecy. Zakupy w Chinach sa super! Polecam kazdemu ktory lubic sie uzerac z zoltkami i byc dymany.
  • 59
@AlbertWesker spor mam otwarty od 50 dni. W praktyce trwa 30 dni, pozniej sa dodatkowe 10 dni pozniej kolejne 5 dni i kolejne 5 dni i chyba tak w nieskonczonosc. Ma ktos moze maila do supportu Ali ?
@Fichtner: jaka masz kategorie na aliexpress?
Ja przy A4 włączyłem czat i w ciągu 5min łamanym angielskim w połowie z translatora dogadałem się i konsultant pchnął w ciągu 24h sprawę do przodu. Spróbuj.
@marker80 jeszcze 2.. sprzodu :) zbyt duzo zaufania okazalem. Ale na moje usprawiedliwienie to 5 telefon u chinczyka ali/banggood. Drugi u tego sprzedawcy(eternal) i niestety za kazdym razem przelewami. Oswiec mnie i napisz jak mam inaczej placic? Kiedy kupilrm za pare tysi smartwatchy przez paypal i zaplacilem za przewalutowanie 300 zl super strona bulwo.
@Fichtner Mi Eternal wysłał telefon w innym kolorze i w ramach sporu zaproponował 10$ na następne zakupy albo zwrot telefonu :) Widać dalej trzymają standardy na tyk samym poziomie
@Fichtner: Kantor w aliorbanku dobry kurs i karta za darmo. Poza tym unikaj aliexpress - to tylko pośrednik, takie chińskie allegro, nigdy nie wiadomo czy ktoś nie będzie cię chciał oszukać. Banggood czy gearbest to normalne sklepy, kupując u nich nie trafisz na skośnookiego janusza. No i masz tam płatności do wyboru USD albo PLN po kursach często lepszych niż w polskich kantorach :D
@Fichtner: to mega cebulackie co wymyślilem ale... Może kup coś u niego za 1500, zapłać normalnie przez przelewy24 i jak już przyjdzie jebnij że nie doszło, zwrot hajsu i będziesz z nim na 0 ( ͜͡ʖ ͡€)
#cebula
Oswiec mnie i napisz jak mam inaczej placic? Kiedy kupilrm za pare tysi smartwatchy przez paypal i zaplacilem za przewalutowanie 300 zl super strona bulwo.


@Fichtner: A na czym mają zarabiać, jak nie na przewalutowaniu? Z czego mają oferować półroczną (!) możliwość odzyskania pieniędzy? To nie bank - oni nie oferują kredytów. Chciałeś przycebulić 6% ceny, a tak najprawdopodobniej straciłeś 100%. Może to ciebie nauczy, że za 100% pewności trzeba