Wpis z mikrobloga

Ludzie, którzy dzielą facetów na alfa i beta i mówią że "wszystkie laski są takie same i dają dupy alfie a z bety tylko korzystają" są tak samo ograniczeni, jak ludzie, którzy wierzą w jedyną miłość, przeznaczenie itd. i mają myślenie życzeniowe.
Wszyscy macie ograniczone postrzeganie rzeczywistości, szukacie prostych wzorów, schematów, którymi można opisać CAŁĄ rzeczywistość.
A zwłaszcza ci pierwsi, wielcy "Redpillersi", mnie wkurzają. Za kogo wy się #!$%@? macie? Jesteście naiwniakami, na których żerują szkoły uwodzenia, couche i gównostronki produkujące pseudonaukowy bełkot.
Jesteście masochistami, wrzucacie obrazki takie jak pic rel, żeby się pobiczować, poużalać nad sobą, powalić sobie wzajemnie konia.
Zauważcie, że dzielicie facetów na alfa/beta a u kobiet twierdzicie, że "wszystkie są takie same". Wg was nie ma żadnej różnorodności, nagle zapominacie, że kobiety dzielą się na normalne i Karyny.
Oświecę Was. Życie nie jest prostym schematem i ludzie są naprawdę różnorodni.
Gdybyście poświęcili tyle czasu na szukanie kogoś ile na tworzenie/czytanie tych "uniwersalnych praw" to dawno byście kogoś mieli.
Psujecie umysł ludziom młodym, którzy zaczynają myśleć, że są przegrywami, że zawsze będą samotni, a tak naprawdę są po prostu młodzi i nie mieli jeszcze okazji kogoś poznać i nie wykonali odpowiednio dużo kroków.
Mi samemu zepsuliście humor niejednokrotnie, bo po poczytaniu tych bzdur naprawdę można poczuć się #!$%@?. Ale czy te wasze pseudomądrości to jest jakaś wyrocznia? Taki sam #rakcontent jak "mądre" cytaty pod zdjęciami na FB.
#oswiadczenie #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw
l.....o - Ludzie, którzy dzielą facetów na alfa i beta i mówią że "wszystkie laski są...

źródło: comment_dwUV8e1ILVuS7q8afFXym1WpJMckgMxq.jpg

Pobierz
  • 17
@login_konto: Mnie zastanawia, jak to jest, że ludzie wolą włożyć tyle wysiłku w ten pseudonaukowy bełkot, czytanie tych redpilli i szerzenie nienawiści i obozów nastawionych wrogo do siebie, zamiast wysilić się i popracować nad sobą w pozytywny sposób. Przecież żadna normalna kobieta, nawet nie będzie chciała mieć cokolwiek do czynienia z kimś, kto jest tak pełen jadu i nienawiści. W moim otoczeniu jest bardzo mało takich osób i trzymam się od
A zwłaszcza ci pierwsi, wielcy "Redpillersi", mnie wkurzają. Za kogo wy się #!$%@? macie? Jesteście naiwniakami, na których żerują szkoły uwodzenia, couche i gównostronki produkujące pseudonaukowy bełkot.


@login_konto: tak, kazanie komuś ogarnąć dupę i zacząć dbać o siebie to pseudonaukowy bełkot xD

Mnie zastanawia, jak to jest, że ludzie wolą włożyć tyle wysiłku w ten pseudonaukowy bełkot, czytanie tych redpilli i szerzenie nienawiści, zamiast wysilić się i popracować nad sobą w
@iEarth: bo bierzesz próbkę z wykopu i fb. normalny facet oczywiście, że ruchałby fajne dziewczyny, to przecież jest naturalne, ale nie przeszkadza mu to w nawiązywaniu normalnych relacji z kobietami, które nie są nastawione na kopulację w każdej wykonywanej czynności. bez przesady.