Wpis z mikrobloga

Trochę do dupy odcinek. Zapętlone klatki które miały sprawiać wrażenie walki Goku vs Ribrianne. Gohan, który nagle stracił 99% swojej mocy, który został szmatą do bicia dla jakiegoś randoma, którego jedyną umiejętnością jest natychmiastowa transmisja. Wyrzucenie Frosta zwykłą małą kulką ki przez Freeze było głupie (jeszcze gdyby freeza był w formie gold to można by to było jakoś łyknąć)
#dragonball
  • 11
@janushek: frost w swojej "finalnej" formie pokonał goku który używał Goku ssj. Vegeta także potrzebował ssj do pokonania Frosta. Natomiast Freeza w tej samej formie jak przryleciał na ziemię miał problemy z base Goku. Wiadomo, że posiada on formę GOLD która jest potężna, ale wyrzucił on frosta w tej słabszej fromie i to zwykłym ki blastem.
frost w swojej "finalnej" formie pokonał goku który używał Goku ssj.


@wondereq: Krilan pokonał Gohana i walczył z Goku jak z równym... Czy to znaczy, że łysy karzeł jest najsilniejszy? XD
Nie wiem czy pamiętasz ale Frost wygrał z Piccolo i Goku bo ich zatruł...

Friza jest o wiele silniejszy niż z początku DBS, było to chyba nawet wprost powiedziane zanim został zwerbowany do turnieju.
@janushek: Goku także był dużo slabszy kiedy walczyl w basie formie vs freeza na ziemi. Turniej w ktorym przegral z Frostem mial miejsce kilka lat pozniej. Wiem, że poziomy mocy w dbs nie mają znaczenia, ale wyrzucenie Frosta zwykła kulką ki (podstawowy atak którego nauczyła się nawet córka Satana Videl) przez Freeze to jest debilizm. Frost jak i Freeza pochodzą z tej samej rasy, obaj byli w tej samej "przypakowanej" formie.
Turniej w ktorym przegral z Frostem mial miejsce kilka lat pozniej.


@wondereq: yyy nie.
Koniec DBZ > (chyba) 7 lat przerwy > Start DBS.
Wszystkie wydarzenia w DBS dzieją się po sobie i nie ma żadnych przerw... A już na pewno nie kilkuletnich.

Age 779, December

Along with 1,000 soldiers, Frieza heads to Earth where he eventually meets Goku and Vegeta in battle. On the verge of defeat he
@janushek: ze co?:D DBS dzieje się 10 lat przed koncem DBZ a po pokonaniu Buu. W tym momencie mineło jakieś 5 lat. Były wyliczenia ale nie pamiętam dokładnie. W każdym razie jesteśmy mniejwięcej jakoś w połowie drogi między startem DBS a końcem DBZ.
@wondereq: no dobra, źle to napisałem. Zamiast zakończenia DBZ powinno być zakończenie Buu sagi.
Ale wciąż to nie zmienia faktu, że Frost to szmata do bicia a DBS nie ma przerw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janushek:
Jest jeszcze inaczej niz pisałem.

774 - Buu is defeated
778 - Battle of Gods (czyli start dbs czyli 4 lata po pokonaniu buu a na 6 lat przed ostatnim odcinkiem dbz)
779 - Pan is born; dragon balls are used for Frieza
780 - Champa arc; dragon balls are available again (they ask where the SDBs are located); SDBs are used
780 - Trunks arc; Zuno tells Zamasu it
@wondereq: nie wiem skąd to wziąłeś ale na wiki jest inaczej.
Turniej U6 vs U7 zaczął się w 779, potem Arc z Blackiem i 780 mamy obecny arc z ToP.

Nawet jeśli teraz jest już 781 to i tak kilkuletnich przerw nie było.

W sensie.. Chodzi mi o to, że napisałeś, że od RoF do U6 vs. U7 minęło kilka lat. A tak nie było. Od początku Super do teraz kilka
@janushek:
Ogólnie jest sporo nieścisłości spowodowanych różnicami między manga i anime ale:

August 778 - Was when the Battle of Gods saga took place on Bulmas birthday. The Dragon Balls were used.

February 779 - Was when Vegeta went to Beerus' planet.

May 779 - Was when Pan was born, 9 months after the Battle of Gods saga. She'd be about to turn 5 during EoZ because the Tournaments are held