Wpis z mikrobloga

Witam, zastanawiam się, czy da się może w jakiś sposób w kodi zrobić widżet (lub coś innego na głównym ekranie Kodi), który pokazywałby najbliższe nieobejrzane odcinki danego serialu? Najlepiej to byłoby w ogóle, jakby się jeszcze integrował z Covenant (czy czymś podobnym), ale bez tego też się obejdzie.

Coś takiego póki co mam na stronie trakt.tv, ale jednak to nie jest tak wygodne i specjalnie muszę wchodzić na stronę, by dowiedzieć się o najbliższych odcinkach ;/

#kodi
Pobierz jack1142 - Witam, zastanawiam się, czy da się może w jakiś sposób w kodi zrobić widże...
źródło: comment_JggH48R8dWYFWwKcxRQ735onTks8LuZp.jpg
  • 20
@kodiwpigulce_pl: Ok, to napisz co dokładnie wybierałeś, by mieć taki widżet wtedy :) I czy wiesz może, czy da się zrobić coś tego typu, tylko pokazujące odcinki nieobejrzane + te które się pojawią. Coś w stylu trakt.tv, jak w zdjęciu z postu. Nie musi być z Covenantem powiązane koniecznie, może jest coś integrującego trakt.tv z Kodi, co pozwoli na zrobienie tego w taki sposób?
@kodiwpigulce_pl: Wygląda na to, że działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początku nie ogarnąłem, że w Covenant można połączyć konto z Trakt.TV, a wręcz trzeba to zrobić, by móc zobaczyć pozycję menu "Odcinki", ale już mi się udało, więc jest ok. Jeszcze pokombinuję w opcjach i może mi się uda zrobić, by pokazywało też te, które się dopiero pojawią, bo opcja "Show unaired seasons/episodes" nie działa, choć
@kodiwpigulce_pl: Wtyczka ma ustawienie "Język" i "Język źródeł". Język źródeł mam ustawiony na angielski, żeby dostawać oryginały (napisy pobieram wtyczką), a język przestawiłem dzisiaj na angielski, ale kompletnie nic się nie zmieniło. Akurat to jest dla mnie kompletnie nieistotne. Głównie chodzi o opcję "Show unaired seasons/episodes" w głównych ustawieniach dodatku i "Ukryj opis fabuły, aby uniknąć spoilerów" dostępną z menu bocznego przy liście odcinków, a niestety obie nie chcą w żaden